Plungės rajono savivaldybės vadovai dalyvavo naujos kavinės Plungėje atidaryme

2018-01-03


Baigiantis 2017 metams, paskutinėmis gruodžio dienomis, Plungėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, lankytojams svetingai duris atvėrė „Fortūna“. Tai kavinė, kviečianti pasimėgauti ne vien tik lietuvio skrandžiui įprastais patiekalais, bet ir čia vyksiančiomis maisto gaminimo pamokėlėmis.

Vienas pirmųjų su įkurtuvėmis kavinės „Fortūna“ šeimininkus ir darbuotojus pasveikino Plungės meras Audrius Klišonis, jo patarėjas Gintautas Vaitkevičius bei Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis.

„Sveikinu, kad taip gražiai įsikūrėte, tikiuosi, kad ilgam, todėl linkiu jums sulaukti daug mokių klientų!“ – sveikindamas kavinės steigėjus sakė A. Klišonis.

Kavinės šeimininkai – Vicentas Vaitkus ir Jūratė Žadeikytė – surišti tvirtais šeimyniniais saitais, „Fortūna“ iš tiesų priklauso uošviui ir marčiai, tačiau prie sėkmingo verslo rengiasi prisidėti ir kiti šeimos nariai.

Kaip sakė J. Žadeikytė, kavinė „Fortūna“ darbo dienomis lankytojų lauks su dienos pietumis, tačiau patiekalą bus galima užsisakyti ir iš turtingo šios kavinės valgiaraščio. Esant pageidavimui tiek eilinę savaitės dieną, tiek ir savaitgaliais čia priimami užsakymai uždariems vakarėliams, banketams ar gedulingiems pietums.

„Fortūnos“ kolektyvas turi ir naujų idėjų. Viena jų – rengti maisto gaminimo pamokėles, kai susibūrusi žmonių grupė mokoma, kaip išsivirti skanią sriubą, padaryti egzotiškas salotas arba gardų karštą patiekalą. Jau buriama viena iš pirmųjų grupių, kurios narius Eglė pamokys, kaip ir namuose galima pasigaminti japoniškų sušių, taip pat papasakos, kokie padažai jiems tinka, kokius įrankius valgant naudoti. To Plungėje iš tiesų dar nėra buvę!

„Iš Plungės išvykau prieš 36 metus, o kai apsisprendžiau grįžti, tai nebepažinau savo gimtojo miesto, nes per keletą pastarųjų metų čia įvyko labai daug ir gerų permainų. Noriu prisidėti prie Plungės įvaizdžio gerinimo“, – dėkodamas Savivaldybės vadovams už sveikinimus pažymėjo V. Vaitkus.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.