Plungės rajono savivaldybės meras susitiko su Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje

2015-12-15
Dalykinis susitikimas. Iš dešinės: Adas Sendrauskas, ambasados darbuotoja vertėja Milda Kraško, ambasados darbuotoja Nakata Keiko, ambasadorius Shigeeda Toyoei, meras Audrius Klišonis su žmona Inesa, Violeta Skierienė, ambasados darbuotojas Yamanaka Shinichi.
Priėmimas Imperatoriaus gimtadieniui paminėt. Iš dešinės: Violeta Skierienė, meras Audrius Klišonis su žmona Inesa, ambasadorius Shigeeda Toyoei su žmona, Adas Sendrauskas (gale). 

       Gruodžio 2 dieną Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa Vilniuje susitiko su Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje J. E. Shigeeda Toyoei. Dalykinis susitikimas buvo skirtas 2016 metais Plungėje organizuojamoms japonų kultūros dienoms ir fotobienalei aptarti. Meras papasakojo apie pasirengimą artėjančiam tarptautiniam fotografijos festivaliui – fotobienalei, kurios garbės svečias šįkart bus Japonija, supažindino su organizuojamo renginio programa, pristatė rajono socialinę, ekonominę, kultūrinę situaciją bei atsakė į ambasadoriaus klausimus. Užsimezgusio gyvo pokalbio metu nutarta ieškoti galimybių ir platesnei, įvairiapusiškesnei Plungės ir Japonijos partnerystei.

       Susitikime dalyvavo Japonijos ambasados Lietuvoje atsakingi darbuotojai, asociacijos „Fotobienalė lt“ prezidentas, projekto „Plungės fotobienalė 2016“ darbo grupės narys Adas Sendrauskas, Plungės viešosios bibliotekos direktorė, projekto „Plungės fotobienalė 2016“ darbo grupės narė Violeta Skierienė.

       Gruodžio 3 dieną Japonijos ambasados kvietimu Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa, Violeta Skierienė ir Adas Sendrauskas dalyvavo Vilniuje vykusiame Japonijos Imperatoriaus gimimo dienai paminėti skirtame priėmime.

 

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

  

 


 


 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.