Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susitiko su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus vyriausiąja specialiste Telšių apskrityje Ilona Mitkevičiene

2014-09-09

 

2014 m. rugpjūčio 29 d. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis susitiko su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus vyriausiąja specialiste Telšių apskrityje Ilona Mitkevičiene.

Susitikimo metu aptartos vartotojų teisių gynimo aktualijos ir bendradarbiavimo su Savivaldybe galimybės ginant vartotojų teises. Taip pat kalbėta apie pasirengimą euro į vedimui Lietuvoje, ūkio subjektų prisijungimą prie Geros verslo praktikos, į vedant eurą, memorandumo.

Į Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Regioninės veiklos koordinavimo skyriaus vyriausiąją specialistę Iloną Mitkevičienę dėl į vairių vartotojų teisių pažeidimų gali kreiptis ne tik Telšių, bet ir Mažeikių, Rietavo ir Plungės savivaldybių gyventojai.

Vartotojai Telšių apskrityje konsultuojami adresu Respublikos g. 32, Telšiai arba telefonu 8 444 20609 ir el. paštu ilona.mitkeviciene@vvtat.lt (pirmadieniais –ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val.).

Vartotojai taip pat gali kreiptis bendruoju konsultacijų telefonu 8 5 262 67 60 Vilniuje ar atvykti į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, Vilniaus g. 25, Vilniuje, taip pat užpildyti el. prašymo formą, pateiktą šioje nuorodoje – http://vvtat.lt/index.php?4061884442.

 

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos  inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.