Plungės rajono savivaldybės kultūros centras kviečia dalyvauti projekte „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“ – XX jaunųjų menininkų sąjūdis Žemaitijoje“

2020-02-06

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras jau dvidešimtus metus kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti  jaunųjų  menininkų sąjūdyje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“.

Pagrindinis šio projekto etapas – paroda-konkursas, skirtas Stanislovo Riaubos  premijai laimėti.

Projekto tikslas įtraukti vaikus ir jaunimą į kūrybiškai pažintinį paveldo fiksavimo, išsaugojimo ir tęstinumo projektą, remiantis tautodailės tradicijomis ir liaudies menu.

Parodoje-konkurse kviečiame dalyvauti moksleivius nuo 10 iki 19 metų.

Kiekvienas projekto dalyvis turi pateikti po 4 kūrinius.

Tai turi būti vaizduojamieji arba taikomieji dailės dirbiniai:

Konkursui gali būti pristatomi ir kiti dirbiniai, turintys sąsajas su liaudies meno tradicijomis.

Per 19 konkurso metų organizuotos laureatų ir prizininkų kūrybos parodos Vilniaus mokytojų namuose, galerijoje „Koridorius“, devyniuose Švedijos miestuose, su penkiais jaunaisiais menininkais dalyvauta tarptautiniame projekte „Trys kilometrai meno“ Trano mieste, Švedijoje.  

2018 m. spalį šio konkurso-parodos darbus pristatėme LR Seimo rūmuose ir organizavome ekskursiją konkurso dalyviams LR Seime bei TV bokšte.

Esame dėkingi ir nuolatiniams mūsų projekto rėmėjams – Plungės rajono savivaldybei  bei Švedijos Boksholmo organizacijai „Draugas draugui“.

Už ilgalaikį bendradarbiavimą organizatoriai dėkoja visiems projekto dalyviams, jų mokytojams ir tėveliams. Tad kviečiame ir šiais metais aktyviai įsitraukti į kūrybinę veiklą ir dalyvauti šiame projekte.

Projektą iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Plungės rajono savivaldybė.

Iškilmingas  parodos – konkurso  uždarymas  vyks  Plungės  kultūros  centre  birželio 5 d. (penktadienį), 14.00 val.

Darbus pristatyti iki balandžio 27d. į Plungės kultūros centrą: Senamiesčio a. 3, Plungė

Pridedama. Tęstinio projekto „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“  jaunųjų menininkų sąjūdis Žemaitijoje“ nuostatai.

 

Projekto vadovė Jolanta  Miltenė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.