Plungės rajono savivaldybės administracijos Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga priėmė sprendimą dėl paraiškos pagal 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ atrinkimo

2017-09-07

Plungės rajono savivaldybės administracijos Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga 2017 m. rugsėjo 5 d. rinkosi į pasitarimą dėl paraiškų, pateiktų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano į gyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, į vertinimo.  Išplėstinės seniūnaičių sueigos 2017 m. rugsėjo 5 d. protokoliniu sprendimu Nr. 2, kaip geriausiai atitinkanti gyvenamosios vietovės viešuosius poreikius bei interesus, buvo atrinkta Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenės „Gardai“ pateikta projekto „Bendruomeniškumas – mūsų jėga“ paraiška.   

Projekto tikslas – skatinti ir aktyvinti bendruomeniškumo idėjas tarp bendruomenės žmonių, organizuojant kultūrinius renginius, bei bendruomenės  narių ir buvusių kalvariškių bendradarbiavimą.

Projekto uždaviniai:

organizuoti bendruomenės šventę „Ieškok šviesos naktyje“;

organizuoti senjorų popietę, skirtą Pagyvenusių žmonių dienai.

Projekto vertė 1549,00 eurai.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.