Plungės rajono savivaldybės administracijos Stalgėnų seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga priėmė sprendimą dėl paraiškos pagal 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ atrinkimo

2017-09-01

   Plungės rajono savivaldybės administracijos Stalgėnų seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga 2017 m. rugpjūčio 31 d. rinkosi į pasitarimą dėl paraiškų, pateiktų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano į gyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, į vertinimo.

   Išplėstinės seniūnaičių sueigos 2017 m. rugpjūčio 31 d. protokoliniu sprendimu Nr. 2, kaip geriausiai atitinkanti gyvenamosios vietovės viešuosius poreikius bei interesus, buvo atrinkta Plungės rajono savivaldybės Stalgėnų seniūnijos šeimų bendruomenės „Gija“ pateikta projekto „Rudens renginių organizavimas Stalgėnų seniūnijos gyventojams“ paraiška.

   Projekto tikslas ir uždaviniai.

   Projektu numatoma organizuoti rudeninę bendruomenės narių vakaronę – šventę ir pažintinę – kultūrinę kelionę į Lietuvos lankytinas vietas. Siekiama netradiciškai pakviesti stalgėniškius bei svečius į rudens renginius ir į renginius į traukti pažeidžiamiausias bendruomenės grupes: vienišus tėvus, senjorus, priklausomybių turinčius asmenis. Taip pat norima skatinti savanorystę, į renginio organizavimą į traukiant vaikus, jaunimą ir kitus bendruomenės narius. Organizuojant kelionę siekiama suteikti kaimo žmonėms galimybę realizuoti save bendruomeninėje veikloje, pažinti gražiausias Lietuvos lankomas vietas, plečiant savo akiratį ir išprusimą, pasisemti gerosios patirties kitose bendruomenėse. Tikimasi, jog tokiu būdu kaime didės bendruomeniškumas, stiprės narių sutelktumas ir tarpusavio pasitikėjimas, bus patenkinti bendruomenės narių kultūriniai ir socialiniai poreikiai.

   Projekto vertė 791,00 euras.

   Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Ingrida Buivydaitė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.