Plungės rajono savivaldybės administracijos Platelių seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga priėmė sprendimą dėl paraiškos pagal 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ atrinkimo

2017-09-05

Plungės rajono savivaldybės administracijos Platelių seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga 2017 m. rugpjūčio 29 d. rinkosi į pasitarimą dėl paraiškų, pateiktų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano į gyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, į vertinimo.  Išplėstinės seniūnaičių sueigos 2017 m. rugpjūčio 29 d. protokoliniu sprendimu Nr. LK-204, kaip geriausiai atitinkanti gyvenamosios vietovės viešuosius poreikius bei interesus, buvo atrinkta visuomeninės organizacijos Platelių bendruomenės pateikta projekto „Pasidalink kartu savo gerumu!“ paraiška.  

Projekto tikslas – gerinti Platelių bendruomenės socialiai pažeidžiamiems nariams gyvenimo kokybę ir sveikatą, mokant socialinių į gūdžių, supažindinant su naujomis galimybėmis į sitvirtinti bendruomenės gyvenime.

Projekto uždaviniai:

  1. Suburti į vairaus amžiaus bendruomenės narius bendrai veiklai, skatinant savarankiškumą ir bendruomeniškumą.
  2. Organizuoti labdaros ir paramos akciją-renginį „Pasidalink kartu savo gerumu!”.
  3. Socialiai remtinoms šeimoms, senjorams, socialinės rizikos šeimų nariams organizuoti mokomąją išvyką į kitas bendruomenes.
  4. Sudaryti darbo grupę projektui į gyvendinti.

Projekto vertė 1500,00 eurų.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.