Plungės rajono savivaldybės administracijos Nausodžio seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga priėmė sprendimą dėl paraiškų pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

2017-09-08

Plungės rajono savivaldybės administracijos Nausodžio seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga 2017 m. rugpjūčio 29 d. rinkosi į pasitarimą dėl paraiškų, pateiktų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano į gyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, į vertinimo. Išplėstinės seniūnaičių sueigos 2017 m. rugpjūčio 29 d. protokoliniu sprendimu Nr. LK-212, kaip geriausiai atitinkančios gyvenamosios vietovės viešuosius poreikius bei interesus, buvo atrinktos Prūsalių bendruomenės „Liepupė“ pateikta projekto „Pažinkim savo kraštą“ paraiška, Asociacijos „Šilupis“ pateikta projekto „Bendra veikla, kūryba ir judėjimas-gyvenimo kokybės gerinimas“ paraiška ir Varkalių bendruomenės pateikta projekto „Bendrauk, draugauk, keliauk“ paraiška.

Projekto „Pažinkim savo kraštą“ tikslas – geriau pažinti savo kraštą.

Projekto uždavinys – užmegzti ryšius su Stakliškių bendruomene.

Projekto vertė 1275,00 eurai.

Projekto „Bendra veikla, kūryba ir judėjimas-gyvenimo kokybės gerinimas“ tikslas ir uždaviniai –bendruomenės narių, tame tarpe socialiai pažeidžiamų, į traukimas į aktyvesnį bendruomenės gyvenimą, kultūrinę saviraišką ir sportinę veiklą.

Projekto vertė 637,00 eurų.

Projekto „Bendrauk, draugauk, keliauk“ tikslas – į traukti Varkalių kaimo gyventojus į aktyvią bendruomenės veiklą,  siekiant kurti socialiai patrauklią aplinką.

Projekto uždaviniai:

1. Suorganizuoti Varkalių kaimo vaikų, jaunimo ir esamų bendruomenės narių gyventojų intelektualų ir linksmą žaidimą „Aš viską žinau“, ugdant socialinius ir asmeninius gebėjimus.

2. Suorganizuoti edukacinę išvyką į Klaipėdos Jūrų muziejų.

3. Suorganizuoti edukacinę išvyką į Joniškėlio krašto muziejų.

4. Suorganizuoti Varkalių bendruomenės nariams, bei prie jų veiklos prisidėjusiems žmonėms padėkos vakarą.

Projekto vertė 1274,00 eurų.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.