Plungės rajono savivaldybės administracijos Kulių seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga priėmė sprendimą dėl paraiškos pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ atrinkimo

2017-08-24

Plungės rajono savivaldybės administracijos Kulių seniūnijos Išplėstinė seniūnaičių sueiga 2017 m. rugpjūčio 18 d. rinkosi į pasitarimą, dėl paraiškų, pateiktų pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano į gyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, į vertinimo.

Išplėstinės seniūnaičių sueigos 2017 m. rugpjūčio 18 d. protokoliniu sprendimu Nr. 2 buvo atrinkta Kulių krašto bendruomenės projekto „Sportiškas ruduo“ paraiška.

Projekto tikslas – ugdyti sveiką gyvenseną, propaguojant didesnį fizinį aktyvumą ir sportinę veiklą, skatinti bendruomenės narių aplinkos kokybės gerinimo iniciatyvas bei telkti bendruomenę ir ugdyti jos kultūrinį išprusimą.

Projekto metu, pasitelkiant savanorius bus siekiama atnaujinti vaikų žaidimų aikštelę, taip pagerinant viešųjų erdvių kokybę Kulių miestelyje, organizuoti sporto varžybas ir treniruotes, supažindinti gyventojus su Kulių miestelio istorija.

Projekto vertė 901,00 Euras

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Ingrida Buivydaitė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.