Plungės rajono savivaldybėje vyko „Verslios Lietuvos“ seminaras „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!”

2017-04-12

Balandžio 11 d. Plungės rajono savivaldybėje Plungės ir Rietavo verslininkams VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai organizavo seminarą  „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!”, kurio tikslas – paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti ir plėsti eksporto ribas, suteikti reikiamų žinių apie eksporto procesus ir jų valdymą, pristatyti „Verslios Lietuvos“ eksporto skatinimo priemonių žemėlapį, pasidalyti sėkmės istorijomis.

Seminaro dalyviai buvo supažindinti su įmonės eksporto diagnostika, svarbiausiomis eksporto proceso grandinės dalims ir jų valdymu, išorine kompleksine komunikacija; buvo mokoma, kaip geriau pasiruošti parodoms: nuo pirminio pasiruošimo iki stendo dizaino ir prisistatymo klientams. Vyko praktiniai užsiėmimai, buvo dalijamasi sėkmės istorijomis. Seminaro dalyviai taip pat buvo supažindinti su „Verslios Lietuvos“ verslo atstovams teikiamomis nemokamomis paslaugomis.

Be Plungės ir Rietavo verslininkų, seminare taip pat dalyvavo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, mero patarėjas Mantas Česnauskas, Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Rietavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas.

Verslininkai, kurie negalėjo dalyvauti seminare, kviečiami apsilankyti „Verslios Lietuvos“ puslapyje www.verslilietuva.lt, kuriame galima rasti daug naudingos informacijos apie verslo kūrimą ar jo plėtrą, bei kreiptis į „Verslios Lietuvos“ atstovus individualios konsultacijos.

Informaciją rengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.