Plungės rajono savivaldybė kartu su Kauno miesto, Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybėmis bei Kauno turizmo ir verslo informacijos centru įgyvendins projektą „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“

2016-10-21

       Kauno miesto savivaldybės administracija su Lietuvos verslo paramos agentūra 2016 m. liepos 29 dieną pasirašė projekto „Gynybinio ir gamtos paveldo keliai“ finansavimo ir administravimo sutartį . Projektas bus į gyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e. rinkodara“. Projekto pareiškėja – Kauno miesto savivaldybės administracija. Plungės rajono savivaldybės administracija projekte dalyvaus partnerio teisėmis. Be mūsų savivaldybės, projekto partneriai bus VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras,  Klaipėdos rajono ir Klaipėdos miesto savivaldybių administracijos.

       Tinkamos projekto išlaidos –  223 842,72 Eur.

       Finansavimo intensyvumas – 85,00 proc.

       Finansavimo suma – 190 266,31 Eur.

       Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos regioninės plėtros fondo) lėšų.

       Projekto tikslas – didinti gynybinio ir gamtos paveldo objektų žinomumą ir lankomumą e. rinkodaros priemonėmis. Projekto unikalumas siejamas su dualistiniu principu sujungiamų priešingybių (gynybinio paveldo ir gamtinio paveldo) viešinimo strategija.

       Projekto į gyvendinimo metu, pasitelkiant e. rinkodaros priemones, planuojama viešinti 42 gynybinio ir gamtos paveldo objektus. Planuojamos šios e. rinkodaros priemonės: internetinė svetainė, mobilioji rinkodara, turinio rinkodara, reklama internetiniuose portaluose, reklama paieškos sistemose (SEA), rinkodara socialiniuose tinkluose, vaizdo reklama internete. Siekiant pritraukti tikslinių rinkų (Lietuvos, Vokietijos, Norvegijos ir Latvijos) turistus, planuojama sukurti kiekvieno partnerio pristatomuosius turistinius videofilmus apie gynybinio ir gamtos paveldo objektus ir galimybes juos aplankyti, savarankiškai planuojant maršrutą. Bus rengiami informaciniai ir reklaminiai straipsniai, kuriuos planuojama viešinti socialiniuose tinkluose, tikslinių rinkų internetinėse svetainėse.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Žaneta Piepalienė
 
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.