Plungės rajono moksleivių vizitas Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (papildyta)

2016-04-11


 

 

       Lietuvos Respublikos Vyriausybės vicekanclerio Rimanto Vaitkaus kvietimu grupė mokinių iš Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės bei Senamiesčio mokyklų, Plungės „Saulės“, Kulių ir Platelių gimnazijų, lydimi Plungės rajono savivaldybės mero patarėjo Manto Česnausko,  lankėsi Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose. Pagal  vykdomą projektą „Moksleivių trečiadieniai Vyriausybėje“ pažintinės ekskursijos metu  turėjome unikalią galimybę susipažinti  su Vyriausybės rūmų istorija, Kanceliarijos darbu, apsilankyti „Žaliojoje“ sutarčių pasirašymo salėje, kurioje sėdėjo galingiausi pasaulio politikai, ir „pasėdėti“ ministrų kėdėse.

       Ministro Pirmininko patarėjas Justas Pankauskas supažindino su Vyriausybės veikla, papasakojo, iš ko susideda mūsų valstybės biudžetas.

Turėjome galimybę stebėti Vyriausybės posėdį, kuriame dalyvavo visų ministerijų ministrai. Asmeniniu  Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus kvietimu svečiavomės jo kabinete ir turėjome progą kartu įsiamžinti.

       Mus labai šiltai ir svetingai sutiko ir priėmė Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas plungiškis  Rimantas Vaitkus ir jo patarėja Aldona Krisiukėnienė, kuri, beje, mus lydėjo ir globojo visą viešnagės laiką.  Gerbiamas R. Vaitkus pasidalijo savo patirtimi nuo akademinio darbo iki politiko, papasakojo apie savo veiklos sritis Lietuvos Vyriausybėje, įteikė atminimo dovanėles su Lietuvos Respublikos Vyriausybės simbolika.

 
Roma Bužienė,
Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.