Plungės rajono moksleivių interesams LMP atstovaus plateliškė

2014-11-12

             Plungės rajono savivaldybėje nuvilnijo rinkimų į Lietuvos mokinių parlamentą (LMP) banga. Kandidatus atstovauti savo interesams dvejų metų kadencijai rinko moksleiviai. Taigi kas gi tapo išrinktaisiais?

            Pirmasis rinkimų turas vyko spalio 24-ą mokyklose. Išrinktieji atstovai lapkričio 4 dieną turėjo varžytis antrame, lemiamame, etape Savivaldybėje.

         Plungės rajono savivaldybėje LMP atstovas buvo renkamas iš septynių geriausiųjų. Tai:  Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokinė Gintarė Juciūtė; „Saulės“ gimnazijos moksleivis Laimonas Petreikis; Senamiesčio mokyklos mokinys Modestas Šaltupis; Vytenis Šakinis iš Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos; Deimantė Tumkutė iš Alsėdžių vidurinės mokyklos; Eglė Viliūtė iš Platelių gimnazijos; Agnė Vozgirdaitė iš Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos. Visus kandidatus bei jų palaikymo komandas sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Švietimo skyriaus vedėjas Rolandas Raibužis.

         Rinkimų taisykles pristatė kompetentinga komisija, kurioje dalyvavo ir kadenciją baigusi Plungei LMP atstovavusi Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos moksleivė Rosita Urnikytė. Balsuoti teisę turėjo tik kandidatai – vieni už kitus arba patys už save. Po pirmo etapo likusiam geriausiųjų ketvertukui buvo suteikta galimybė pasisakyti, viešai prisistatyti. Antrame ture daugiausia pasitikėjimo balsų pelnė plateliškė Eglė Viliūtė – ji ir išrinkta į LMP.

         Nugalėtoją pasveikinęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis visus kandidatus pakvietė į savo kabinetą aptarimui bei diskusijai prie arbatos puodelio.

 

Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.