Plungės rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojai – Plungės sveikatos centro krepšininkai

2015-05-19

Gegužės 15 d. baigėsi Plungės rajono krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 7 komandos. Iki pirmenybių finalo nukeliavo dvi komandos – PSC ir „Baudėjas“, – o dėl trečios vietos liko kovoti Plungės SRC’97 ir Plungės SRC‘96-„Anra-Investicija“.

Kovoje dėl bronzos medalių vyko kova taškas į tašką. Plungės SRC‘96-„Anra-Investicija“ komandai pavykdavo pabėgti nuo varžovų, tačiau įgyta persvara jie ilgai nesidžiaugė. Rungtynių pabaigoje Plungės SRC’97 komandai pavyko išlyginti rezultatą ir įgyti minimalią persvarą, kurią išlaikė iki švilpuko, skelbiančio rungtynių pabaigą. Plungės SRC’97 iškovojo pergalę mažajame finale 75:72. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Deividas Rasys (26 tšk.) ir Vilius Lukošius (14 tšk.). Plungės SRC‘96-„Anra-Investicija“ komandoje rezultatyviausi buvo Žygimantas Jocys (21 tšk.), Modestas Jurkaitis (18 tšk.) ir Ovidijus Rimeikis (15 tšk.).

Finalinėse rungtynėse „Baudėjas“ stojo į kovą prieš PSC, kurie paskutinius du kartus buvo tapę Plungės rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojais. „Baudėjui“ nepavyko nugalėti PSC komandos, kuri trečią kartą iš eilės šventė pergalę finale, laimėdama rungtynes rezultatu 82:60. Nors skirtumas ir solidus, tačiau galima pagirti „Baudėjo“ komandos žaidėjus už kovą iki pat rungtynių pabaigos. 

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausi buvo Raimondas Venskus (28 tšk.) ir Evaldas Jocys (19 tšk.). „Baudėjo“ komandą į priekį vedė rezultatyvusis Gediminas Jakštas, kuris pelnė 23 taškus, o Julius Paulauskas surinko 13 taškų.

Pirmenybių nugalėtoja – PSC

„Baudėjas”

Pasibaigus finalui, pirmenybių prizininkus taurėmis ir medaliais apdovanojo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas.

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas PSC komandos žaidėjas Evaldas Jocys. Rezultatyviausio žaidėjo prizas įteiktas Plungės SRC’97 žaidėjui Deividui Rasiui.

Naudingiausias finalo žaidėjas – Evaldas Jocys

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – Deividas Rasys

Pirmenybių organizatoriai taip pat įsteigė prizą ištikimiausiems pirmenybių sirgaliams, kuriais tapo Laimio ir Raimondos Grišmanauskų šeima.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.