Plungės rajono kaimų gyventojai jau vasarą sulauks Ateities laiškininkų

2017-01-25
Lietuvos pašto Šiaulių regiono vadovas Vaidas Rutkauskas       Nuo vasaros kaimų gyventojams visos Lietuvos pašto paslaugos bus teikiamos ir namuose. Plungės rajono savivaldybės merijos bei Administracijos vadovams bei kaimiškų vietovių seniūnams AB Lietuvos pašto pradedamą diegti naują paslaugų teikimo būdą pristatė Lietuvos pašto Šiaulių regiono vadovas Vaidas Rutkauskas.

       „Šiandien Lietuvos pašto teikiamos paslaugos turi tapti prieinamesnės kaimų gyventojams, siekiant, kad bendrovė šalies regionuose, ypač kaimiškose vietovėse, kur itin sparčiai prastėja demografinė situacija, dirbtų efektyviai ir pateisintų klientų lūkesčius.

       Nuo šiol į Jūsų duris laiškininkas pasibels ne tik tuomet, kai ateis į namus pristatyti laišką, pensiją ar spaudos leidinį, bet ir tuomet, kai Jums prireiks jo teikiamų paslaugų. Tai bus ypač patogu atokiau kaime gyvenantiems, fizinę negalią turintiems ar vyresniems žmonėms, kuriems dažnai sudėtinga be artimųjų pagalbos pasiekti artimiausią paštą“, – kalbėjo V. Rutkauskas, pristatydamas šiuolaikišką „Ateities laiškininko“ koncepciją.

       Jis pažymėjo, kad mobilūs Ateities laiškininkai taps integralia pašto infrastruktūros dalimi. Plungės rajono savivaldybės kaimiškų seniūnijų gyventojams atsiras daugiau galimybių pasinaudoti Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis.

       Gyventojai išsiųsti laišką ar siuntinį, susimokėti mokesčius, užsisakyti spaudos leidinio prenumeratą ar įsigyti įprastai pašte parduodamų prekių galės mobiliuose Ateities laiškininkų paštuose, kurie įsikurs ir reguliariai numatytu laiku klientus aptarnaus nustatytose vietose. Taip pat papildomai visas pašto ir finansines paslaugas Ateities laiškininkai galės suteikti kliento namuose ar kitoje gyventojams patogioje vietoje. Laiškininko iškvietimas į namus gyventojams nieko nekainuos.

       O pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas, pensijų ir socialinių išmokų išnešiojimas į namus vyks įprastai.

       Detali informacija apie Ateities laiškininkų pradedamas teikti paslaugas gyventojams bus iš anksto pranešama per žiniasklaidą, bendruomenes ir kitomis informavimo priemonėmis. 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.