Plungės rajono 2013 m. stalo teniso pirmenybių rezultatai

2013-05-08

            
      Gegužės 4 dieną Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vėl susirinko stalo teniso mėgėjai. Vyko pagrindinės kasmetinės rajoninės varžybos –  moterų / merginų, vyrų dvejetų ir vyrų A lygos rajoniniai čempionatai.  Varžybų dalyvius sveikino, sėkmės linkėjo varžybų organizatorius – Plungės stalo teniso klubo „Žemaite” pirmininkas Stanislovas Ivanauskas, Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas, Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas.Diplomai
      
      Moterų ir merginų varžybose rungtyniavo 14 sportininkių. Net 7 atstovavo Kuliams, 3 – Kantaučiams, 2 – „Saulės“ gimnazijai ir po 1 – Alsėdžiams ir stalo teniso klubui „Žemaite“. Kovota 2 pogrupiuose, o juose 1-2 vietas užėmusios merginos susitiko pusfinaliuose ir finale. Visas varžoves įveikė praėjusių metų čempionė  kantautiškė Indrė Krūminytė. Ji pasipuošė aukso medaliu. Jeigu Indrė atvyks į varžybas ir kitais metais, – tai tik nugalėti. Sidabro medalis ir antrosios vietos diplomas  teko taip pat kantautiškei Redai Vaičiulytei, pernai iškovojusiai trečią vietą. Trečią vietą iškovojo Salomėja Vagnoriūtė iš Kulių, atkaklioje kovoje  3:2 įveikusi  ketvirtąja likusią kantautiškę Ievą Andruškaitę.  Ir be aukso šį kartą likusioms merginoms laimėjimai ne naujiena: Salomėja 2010 ir 2011 metų, o Ieva  2009 metų rajono čempionės.
      
      Vyrų pirmenybės – pačios gausiausios stalo teniso varžybos rajone. Varžybose gali dalyvauti visi norintys Plungės rajono gyventojai, o taip pat aktyvūs Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ nariai. Čempionate iš viso šiais metais dalyvavo 60 stalo tenisininkų, buvo varžomasi dviem etapais, kovojant dviejose lygose. Šiame, finaliniame, etape,  A lygoje, dalyvavo 20 pajėgiausių rajono stalo tenisininkų. Dvylika pateko pagal 2012 metų pirmenybių rezultatus, kiti atrinkti pagal B lygos rezultatus.
     
      Devynerius metus (2003 – 2011 m.) šių pirmenybių čempionas nesikeitė, šį titulą vis laimėdavo Stanislovas Ivanauskas. Praėjusiais metais, nebaigęs gydytis traumos, klubo pirmininkas užėmė 5 vietą. Čempionate pirmavo jaunimas, kuris nebuvo nusiteikęs ir šiais metais užleisti lyderio pozicijos. 
     
      Varžybos prasidėjo atsižvelgiant į praėjusių metų rezultatus bei turimus reitingus, suskirsčius į keturis pogrupius stipriausius žaidėjus. Po to į pogrupius burtais suskirstyti kiti žaidėjai. Silpnų varžovų nebuvo, tad ir kovos buvo atkaklios. Pogrupių nugalėtojais tapo D. Razgus, Ž. Vaitkevičius, P. Norkus, N. Slavinskas, kurie kartu su antrąsias vietas užėmusiais ir išsiaiškino 1-8 vietų laimėtojus: pirmoji vieta – Žydrūnas Vaitkevičius (Staneliai, 22 m.); antroji – Nerijus Slavinskas (Klaipėdos r., „Žemaite“ narys, 34 m.); trečioji – Deividas Razgus (Plateliai, 26 m.); ketvirtoji – Stanislovas Ivanauskas (Plungė, 53 m.), penktoji – Petras Norkus (Plungė, 59 m.); šeštoji – Dainius Gotautas (Plungė, 35 m.). Panašu, kad Žydrūnas nusiteikęs kolekcionuoti čempiono titulus. Ir siekia šio tikslo kryptingai:  2009 ir 2010 metais laimėti jaunimo čempiono vardai, 2011 metais – 3 vieta tarp vyrų,  ir štai jau antri metai iš eilės – rajono vyrų čempiono titulas.
     
      Į vyrų dvejetų, kaip ir moterų, pirmenybes galėjo registruotis visi norintieji. Sėkmė tokiose varžybose – tai ne tik technika, bet ir „alkūnės jutimo“ jausmas, partnerio jutimas, jo galimybių, pranašumų ir trūkumų supratimas. Užsiregistravo dešimt dvejetų. Po atkaklių ir emocingų kovų paaiškėjo galutinė porų rikiuotė: pirmoji vieta – Žydrūnas Vaitkevičius ir Nerijus Slavinskas; antroji – Deividas Razgus ir Valdas Vaitkus; trečioji – Vaclovas Stankus ir Dainius Gotautas; ketvirtoji – Algirdas Stancelis ir Petras Norkus.
      
      2013 metų rajono stalo teniso pirmenybių laimėtojai išsiaiškinti. Dar kartą buvo galima įsitikinti, kad stalo tenisas – mėgėjų sportas ir visiems prieinamas. Absoliučiai jauniausia dalyvė – Viltė Gelumbeckaitė – tik metų pradžioje atšventė 11 gimtadienį, bet neliko paskutinė. Štai jauniausias vyrų varžybų dalyvis, iškovojęs teisę varžytis tarp 20 geriausių rajono tenisininkų, rajono vaikinų čempionas Valentas Brasas, gimęs 1998 metais, o vyriausias – 17 vietą iškovojęs, save vadinantis jaunu širdyje veteranu, – Petras Ubartas, gimęs 1947 m. Šį kartą tarpusavio susitikimą rezultatu 3:0 laimėjo Petras Ubartas. Ką gi, neabejojame, kad po metų Valentas norės revanšo. Susitikimo vieta ta pati.
     
      Klubas dėkoja visiems dalyvavusiesiems, taip pat Plungės technologijų ir verslo mokyklai už sudarytą galimybę surengti varžybas ir žiniasklaidai – už varžybų reklamą. Iki kitų susitikimų. Norintys išmėginti save prie teniso stalo kviečiami treniruotis, dalyvauti klubo „Žemaite“ veikloje. Išsamesnę informaciją suteiks klubo pirmininkas Stanislovas Ivanauskas tel. 8 682 51 042.

      Rezultatų suvestinė:

A lyga

Pogrupis A:  Razgus Deividas, Ivanauskas Stanislovas, Rimkus Artūras, Balčiūnas Vidas,  Brasas Valentas.
Pogrupis B:  Vaitkevičius Žydrūnas, Gotautas Dainius, Krajinas Algimantas, Pečkauskas Leonas, Jakštas Gediminas.
Pogrupis C:  Slavinskas Nerijus, Stancelis Algirdas, Vaitkus Valdas, Kreišmontas Nerijus, Lenkas Mantas.
Pogrupis D:  Norkus Petras, Stankus Vaclovas, Rubinas Egidijus, Jakštas Juozas, Ubartas Petras.

Dėl 17-20 vietų:
Ubartas Petras – Brasas Valentas   3:0
Jakštas Gediminas – Lenkas Mantas   3:1

Dėl 19-20 vietų:
Lenkas Mantas – Valentas Brasas   3:2

Dėl 17-18 vietų:
Ubartas Petras – Gediminas Jakštas   3:1

Dėl 13-16 vietų:
Pečkauskas Leonas – Jakštas Juozas  BŽ
Kreišmontas Nerijus – Rimkus Artūras    3:1

Dėl 15-16 vietų:
Rimkus Artūras – Jakštas Juozas  BŽ

Dėl 13-14 vietų:
Pečkauskas Leonas – Kreišmontas Nerijus 3:1

Dėl 9-12 vietų:
Krajinas Algimantas – Balčiūnas Vidas  3:2
Rubinas Egidijus  – Vaitkus Valdas  3:2

Dėl 11-12 vietų
Vaitkus Valdas – Balčiūnas Vidas  3-2

Dėl 9-10 vietų:
Rubinas Egidijus – Krajinas Algimantas 3:2

Dėl 5-8 vietų:
Gotautas Dainius  – Stankus Vaclovas   3:1
Norkus Petras –  Stancelis Algirdas  3:0

Dėl 7-8 vietų:
Stancelis Algirdas – Stankus Vaclovas   3:2

Dėl 5-6 vietų:
Norkus Petras – Gotautas Dainius    3:1

Pusfinaliai:
Vaitkevičius Žydrūnas – Ivanauskas Stanislovas  3:0
Slavinskas Nerijus  – Razgus Deividas  3:1

Mažasis finalas:
Razgus Deividas  – Ivanauskas Stanislovas  3:2

Finalas:
Vaitkevičius Žydrūnas  – Slavinskas Nerijus    3:1

Moterys / merginos

Pogrupis A:  Vaičiulytė Reda, Vagnoriūtė Salomėja, Andruškaitė Monika, Petrikaitė Evelina, Metrikytė Erika, Kasčiuškevičiutė Neringa, Ilginytė Donata.
Pogrupis B:   Krūminytė Indrė, Andruškaitė Ieva, Jaudžemytė Agnė, Juškaitė Ingrida,  Metrikytė Sigita, Vaitkutė Algimanta, Gelumbeckaitė Viltė.

Dėl 13-14 vietų:
Gelumbeckaitė Viltė – Ilginytė Donata    2:0

Dėl 11-12 vietų:
Vaitkutė Algimanta – Kasčiuškevičiutė Neringa  2:0

Dėl 9-10 vietų:
Metrikytė Sigita – Metrikytė Erika  2:0

Dėl 7-8 vietų:
Petrikaitė Evelina –  Juškaitė Ingrida  2:1

Dėl 5-6 vietų:
Andruškaitė Monika – Jaudžemytė Agnė  2:1

Pusfinaliai:
Krūminytė Indrė – Vagnoriūtė Salomėja   3:0
Vaičiulytė Reda – Andruškaitė Ieva    3:0

Mažasis finalas:
Vagnoriūtė Salomėja – Andruškaitė Ieva   3:2

Finalas:
Krūminytė Indrė – Vaičiulytė Reda   3:1

Dvejetų varžybos

Pogrupis A: D. Razgus – V. Vaitkus, A. Stancelis – P. Norkus, A. Krajinas  – V. Balčiūnas, E. Rubinas, – L. PečkauskaS, V. Brasas  – J. Žukauskas.
Pogrupis B:  Ž. Vaitkevičius – N. Slavinskas, V. Stankus – D. Gotautas, S. Ivanauskas – D. Ivanauskas,   A. Rimkus – N. Kreišmontas, I. Juškaitė  – A. J. Auškalnis.

Dėl 9-10 vietų:
Brasas V. – Žukauskas J.  (9) – Juškaitė I. – Auškalnis A.J. (10)  3:2

Dėl 7-8 vietų:
Rubinas L. – Pečkauskas L. (7) – Rimkus A. – Kreišmontas N. (8)   3:2

Dėl 5-6 vietų:
Krajinas A. – Balčiūnas V. (5) – Ivanauskas S. – Ivanauskas D. (6)  3:0

Pusfinaliai:
Razgus D. – Vaitkus V. – Stankus V. – Gotautas D.  3:2
Vaitkevičius Ž. – Slavinskas N. – Stancelis A. – Norkus P.   3:0

Mažasis finalas:
Stankus V. – Gotautas D. (3) –  Stancelis A. – Norkus P. (4)  3:0

Finalas:
Vaitkevičius Ž. – Slavinskas N. (1) – Razgus D. – Vaitkus V.  (2)   3:1

 

Vagnoriūtė, Krūminytė, Vaičiulytė Finalas Vaitkevičius - Slavinskas
  Ivanauskas - Razgus  Stankus, Gotautas
 Razgus, Vaitkus  Vyrų čempionatų prizininkai
 Razgus, Vaitkevičius, Slavinskas Vaitkevičius, Slavinskas

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.