Plungės rajone vyksta akcija „Kūrenkime saugiai“

2015-09-29

       Rugsėjo 23-24 d. Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai kartu su budinčios pamainos ugniagesiais gelbėtojais, kaimo bendruomenių pirmininkais ir seniūnijų darbuotojais lankėsi Plungės rajono Babrungo ir Šateikių seniūnijų gyvenamuosiuose būstuose.  Beje, aplankyti planuojama visas Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės seniūnijas.

       Akcijos metu aplankytos 29 socialiai remtinos šeimos, pavieniai asmenys ir tie, kurie norėjo, kad būtų patikrinti jų gyvenamieji būstai. Buvo į vertinta krosnių ir dūmtraukių būklė, patarta, kaip juos prižiūrėti, kad nekiltų gaisro pavojaus. Gyventojams buvo priminti pagrindiniai gaisrinės saugos reikalavimai buityje naudojamiems elektros, šildymo prietaisams ir į renginiams, atvirų ugnies šaltinių naudojimo taisyklės. Jie buvo supažindinti su  pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis ir jų naudojimu, patarta, kaip elgtis, jei kiltų gaisras.  Pateikta informacija apie atsakomybę už gaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimus. Gyventojai galėjo sužinoti, kaip apsisaugoti ekstremaliosios situacijos metu, jie taip pat informuoti apie perspėjimo funkcijos aktyvinimą mobiliuosiuose telefonuose.
 
       Akcijos metu gyventojams buvo dalijamos atmintinės apie saugią gyvenseną, o mažiesiems sodybų gyventojams išdalytos spalvinimo knygelės „Nuspalvink, sužinok ir išmok“.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.