Plungės r. Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytoja Vitalija Lukavičienė paskelbta inovatyviausia pradinių klasių mokytoja Lietuvoje

2017-11-22

„Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2017“ – tai antrus metus iš eilės vykstanti iniciatyva. Iniciatyvos tikslas − skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvos visuomenei ir padėkoti jiems už darbą.

Šiais metais iniciatyvos organizatoriai gavo daugiau nei 200 nominavimo paraiškų, kurios paskirstytos į 9 skirtingas nominacijų kategorijas. Inovatyviausio mokytojo vardo siekė mokytojai iš daugiau nei 150 skirtingų mokyklų iš visos Lietuvos.

Renkant inovatyviausius mokytojus, buvo kreipiamas dėmesys į jų pedagoginį profesionalumą, naudojamus ugdymo metodus bei dalijimąsi žiniomis su kolegomis. Taip pat komisija kreipė dėmesį į pedagoginę lyderystę, t. y. mokytojo dalyvavimą papildomose veiklose kaip, pavyzdžiui, papildomą darbą su moksleiviais, įvairių švietimo iniciatyvų įgyvendinimą, įvairią ekspertinę veiklą. Svarbus kriterijus buvo ir XXI a. būtinos kompetencijos – nuolatinis tobulėjimas ir technologijų naudojimas ugdymo procese.

Oficiali apdovanojimų ceremonija, kurios metu paaiškėjo konkurso nugalėtojai, vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje 2017 m. lapkričio 21 d. Tarp nugalėtojų – ir Plungės rajono mokytojos pavardė.

Didžiuojamės, jog Plungės r. Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vitalija Lukavičienė pelnė inovatyviausios pradinių klasių mokytojos titulą. Džiaugiamės, jog rajone turime savo darbą mylinčius, ieškančius bei taikančius naujus mokymo metodus ugdymo procese. Sveikiname gerbiamą mokytoją Vitaliją Lukavičienę, pelniusią šią garbingą nominaciją.

 

Plungės rajono savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.