Plungės policija atsiskaitė už praėjusių metų veiklą

2015-01-19


       2015 m. sausio 15 d. Plungės rajono savivaldybės salėje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato darbuotojai susitiko su rajono bendruomene. Susitikimo metu bendruomenei buvo pristatyta Rajono policijos komisariato 2014 metų veiklos ataskaita.
 
      Susitikime dalyvavo Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas čŒ. Kerpauskas, Policijos generalinio komisaro patarėjas D. Grebliauskas, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Motuzas, seniūnai bei kiti bendruomenės nariai.
 
      Įvadinį žodį tarė Policijos komisariato viršininkas S. Vaičekauskas apie etatų trūkumą, pareigūnų skaičiaus mažėjimą, apie nusikalstamumą Plungės mieste ir rajone. Po to kalbėjo Kriminalinės policijos skyriaus, Kelių policijos poskyrio ir Prevencijos poskyrio vadovai, kurie apžvelgė savo padalinių darbą, rezultatus bei problemas.
 
      Policijos generalinio komisaro patarėjas D. Grebliauskas pasidžiaugė, kad Klaipėdos apskrities gyventojų pasitikėjimas policija yra vienas iš didžiausių Lietuvoje.

      Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Motuzas pažymėjo, kad jau antri metai, kai policijos ataskaitiniai susirinkimai yra vieši. Taip pat kalbėjo apie kriminalinės policijos reformą, apie Plungės rajono policijos darbuotojų darbo sąlygų gerinimą, kad reikia arba renovuoti kitą pastatą, arba statyti naują. Jis padėkojo Rajono policijos komisariato darbuotojams už pasiektus gerus rezultatus.

 

Informacija parengta pagal portalo  „Plungiskis.lt“ medžiagą


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.