Plungės „Olimpo“ sunkiai iškovota pergalė

2016-01-27

        Sausio 22 dieną „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje per į vykusias Regionų krepšinio lygos B diviziono varžybas krepšinio aikštėje susitiko Plungės „Olimpo“ ir Šiaulių „Policijos“ komandos. Plungės komanda žaidė vis dar be pagrindinių žaidėjų – Mindaugo Stropaus ir Deivido Rasio, – kurie patyrė rimtų traumų.

        Pirmajame kėlinyje plungiškiai tik vienu tašku aplenkė savo priešininkus – 19:18. Antrasis kėlinys Plungės krepšininkams buvo kiek sėkmingesnis. Jie Šiaulių „Policijos“ komandą aplenkė net 10 taškų rezultatu 27:17. Trečiajame kėlinyje Šiaulių krepšininkai bandė žaisti iki galo ir neleisti plungiškiams taip lengvai laimėti, ir jiems tai puikiai pavyko. Rezultatą jie sumažino 8 taškais – 14:22. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo labai į temptai, nes Šiaulių komanda Plungės krepšininkus buvo gerokai pasivijusi, ir komandas teskyrė 3 taškai. Beliko tik klausimas, kas laimės šias varžybas. Tačiau didelis žiūrovų palaikymas Plungės „Olimpo“ komandą išvedė į priekį . Visgi 2 taškais Plungės „Olimpas“ palaužė Šiaulių krepšininkus rezultatu 75:73.

        Geriausiai Plungės „Olimpo“ komandoje žaidė Modestas Jurkaitis, kuris komandai pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 32 naudingumo balus. Mindaugas Tamušauskas į metė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Karolis Mockus į metė 4 taškus ir atkovojo net 14 kamuolių.

        Priešininkų – Šiaulių „Policijos“ – komandoje geriausiai pasižymėjo Deividas Juozaitis. Jis į metė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius. Pagal rezultatyvumą Deividui Juozaičiui nė kiek savo žaidimu nenusileido Paulius Tamoliūnas, kuris pelnė 15 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Nepalaužiamas žaidime buvo ir Simas Deveikis. Jis į metė 13 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

        Sausio 29 dieną, jau šį penktadienį , 18 val., Šilalėje, Simono Gaudešiaus gimnazijos krepšinio aikštėje, susitiks Šilalės „Lūšis“ ir Plungės „Olimpas“.


Sporto klubo „Plungės olimpiečiai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.