Plungės „Olimpo“ pergalės

2018-02-02

Sausio 26 dieną Plungės „Olimpas“ UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje jėgas surėmė  su Biržų „Biržai KKSC“ krepšininkais. Plungiškiai laukė šių varžovų, nes pirmajame varžybų rate išvykoje biržiečiams pralaimėjo tik vienu tašku – 88:87. Jau nuo pat pirmojo kėlinio „olimpiečiai“ ėmė diktuoti savo taisykles ir kėlinį laimėjo 24:20. Antrojo kėlinio metu mūsiškiai savo poziciją įtvirtino – 26:15. Po dviejų kėlinių Plungės „Olimpas“ jau turėjo dviženklį pranašumą –  50:35. Akivaizdu, kad „olimpiečiai“ itin atkakliai siekė pergalės: trečias ir ketvirtas kėliniai baigėsi mūsiškių naudai – 20:13 ir 23:15. „Olimpiečiai“ galingai įrodė savo pranašumą, varžybas laimėjo daugiau nei užtikrintai –  net 30 taškų skirtumu  -93:63.

Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai sužaidė Eimantas Žilius. Jis surinko 31 naudingumo balą, pelnė 26 taškus, iš 13 mestų dvitaškių netaiklūs buvo tik 2, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Mindaugas Tamušauskas surinko 29 naudingumo balus, įmetė 20 taškų, neprametė nė vieno tritaškio, netaiklus buvo tik vienas dvitaškis, ir  atkovoti 9 kamuoliai.   Deividas Rasys surinko  19 naudingumo balų ir dvigubą dublį –  įmetė 10 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Komandos naujokas Paulius Mitkus įmetė 9 taškus. Šiose varžybose išvydome Modestą Jurkaitį, – jis  šiuo metu žaidžia vietoje Žilvino Kubiliaus. Žilvinas Kubilius dėl traumos laikinai žaisti negali. Lukas Kreišmontas  taip pat yra patyręs traumą, o Deividas Rasys laukia  gydytojų verdikto dėl operacijos.  

Biržų komandoje geriausiai žaidė Justinas Gečas. Jis surinko 22 naudingumo balus, pelnė 17 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir baudas mėtė 100 proc. taiklumu. Mantas Kibildis surinko 15 naudingumo balų, įmetė 13 taškų ir atkovojo 2 kamuolius. Jokūbas Švambaris surinko 13 naudingumo balų, pelnė 18 taškų, pataikė 5 dvitaškius ir iš visų mestų baudų prametė tik vieną.

Sausio 27 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Ukmergės „Olimpu“. Ukmergės „Olimpą“ ir Plungės „Olimpą“ sieja ne tik tas pats pavadinimas. Iki šių rungtynių abi komandos turėjo po tiek pat pergalių bei SIL-RKL A diviziono turnyro lentelėje žengė viena šalia kitos.

Pirmąjį „Olimpų“ šio sezono tarpusavio susitikimą rezultatu 81:65 laimėjo namuose žaidę plungiškiai. Varžovai buvo agresyviai nusiteikę ir kėlinį laimėjo 26:16. Antrojo kėlinio metu plungiškiai bandė susigrąžinti persvarą ir kėlinį laimėjo 13:18. Tačiau po dviejų kėlinių šeimininkai išlaikė savo pranašumą – 39:34. Trečiasis varžybų kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, tačiau jį laimėjo ukmergiškiai 12:9. Panašu, kad šeimininkai labai atkakliai siekė revanšo, bet mūsiškiai buvo pranašesni, paskutinįjį kėlinį laimėjo 15:25 ir parvežė savo gerbėjams nelengvai iškovotą pergalę – 66:68.

Ukmergės „Olimpo“ komandoje geriausiai sužaidė Rokas Janickas. Jis surinko 18 naudingumo balų, įmetė 18 taškų ir atkovojo 2 kamuolius. Paulius Joneliūnas surinko 14 naudingumo balų, pelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Tauras Ulevičius prie komandos rezultato prisidėjo 10 – čia taškų.

Mūsiškių komandoje daugiausia – 33 naudingumo balus surinko Mindaugas Tamušauskas. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 6 varžovų pražangas. Deividas Rasys surinko 16 naudingumo balų, įmetė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Gediminas Jakštas prie komandos rezultato prisidėjo 9 taškus.  

Šiuo metu Plungės „Olimpas“ turnyro lentelėje užima penktą vietą su 14 pergalių ir 8 pralaimėjimais. Kitos „Olimpo“ rungtynės įvyks vasario 3 dieną išvykoje su Šiaulių „KA Saulė – ASKA – Grafų baldai“, teturinčiais tik vieną pergalę. Vasario 9 dieną taip pat išvykoje – su stipria Akmenės SC „Akmenės cementas – Grudita“. Na, o vasario 10 dieną, 16 valandą, namuose plungiškiai mėgins atsirevanšuoti prieš Trakų KK „Trakai“ krepšininkus, prieš kuriuos mūsiškiai pralaimėjo gana skaudžiai – 86:60. Būtinai ateikite palaikyti savo komandą.

 

VšĮ „Plungės olimpiečiai“ direktoriaus Algirdo Šimkevičiaus inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.