Plungės „Olimpas“ vėl skina pergales

2018-01-24


Sausio 19 dieną Plungės „Olimpas“ UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje susitiko su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu. Tai jau antras olimpiečių susitikimas su šia ekipa. Pirmąjį kartą klaipėdiečiai buvo nugalėti rezultatu 86:78. Šiose varžybose Plungės „Olimpas“ pirmąjį kėlinį laimėjo vienu tašku – 23:22. Antrąjį kėlinį taip pat laimėjo mūsiškiai – 20:16. Po dviejų kėlinių „Olimpas” turėjo penkių taškų

D.Rasys
Išraiškingi teisėjo gestai
M.Tamušausko metimas
E.Žilius meta
A.Tamolis palieka aikštelę

pranašumą – 43:38. Trečiojo kėlinio metu olimpiečiai nusprendė gerokai padidinti savo pranašumą ir kėlinį užbaigė 32:19 savo naudai. Panašu, kad svečiai lengvai pasiduoti neketino, – ketvirtąjį kėlinį laimėjo net trylika taškų – 15:28. Tačiau taip trokštamos pergalės klaipėdiečių komandai išplėšti nepavyko: rezultatu 90:85 varžybas laimėjo Plungės krepšininkai.  

Olimpiečių komandoje geriausiai sužaidė Mindaugas Tamušauskas. Jis surinko 34 naudingumo balus, įmetė 25 taškus, atkovojo dvylika kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir baudas mėtė 100 proc. taiklumu. Deividas Rasys surinko 23 naudingumo balus, pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. Eimantas Žilius surinko 18 naudingumo balų, įmetė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Plungės ekipą papildė naujokas Paulius Mitkus. 21 metų krepšininkas prieš tai žaidė Mažų miestelių krepšinio lygoje, Narvydžių „Kuršastos“ komandoje. Šiose varžybose Paulius Mitkus debiutavo, į varžovų krepšį įmetęs 8 taškus.

Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandoje naudingiausias buvo Tadas Kymantas. Jis surinko 33 naudingumo balus, įmetė 34 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Valentinas Mitalauskas surinko 26 naudingumo balus, pelnė 20 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. Mantas Montvila surinko 11 naudingumo balų, prie komandos rezultato prisidėjo 5 taškais, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Komandos žaidėjas Justas Grikštas prasižengė. Komandos treneris Marius Tamolis niekaip nenorėjo su tuo sutikti ir po ilgoko ginčo su teisėju jis buvo išprašytas iš salės.  

Sausio 20 dieną olimpiečiai išvykoje susitiko su Marijampolės „Sūduva – Mantinga – 2“. Reguliariojo sezono pirmojo rato varžybose marijampoliečiai buvo nugalėti rezultatu 73:50. Pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo 19:25. Antrasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 20:20. Po dviejų kėlinių Plungės „Olimpas“ pirmavo 6 taškais – 39:45. Trečiąjį kėlinį „Olimpas“ laimėjo 14:19. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, varžovai kiek atsigavo, kėlinį laimėjo 24:18, tačiau jiems nepavyko pasiekti pranašumo, tad Plungės „Olimpas“ savo sirgaliams parvežė pergalę 77:82.  

Marijampoliečių komandoje gerai sužaidė Jaunius Davniukas. Jis surinko 18 naudingumo balų, pelnė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir baudas mėtė 100 proc. taiklumu. Domantas Senda surinko 12 naudingumo balų, įmetė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir „užsidirbo“ techninę pražangą. Robert Subotkevič prie komandos rezultato prisidėjo dešimčia taškų.  

Plungės „Olimpo“ komandoje Eimantas Žilius surinko 31 naudingumo balą, įmetė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir iš 11 mestų baudų nepataikė tik vienos. Deividas Rasys surinko 22 naudingumo balus, pelne 11 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas. Lukas Kreišmontas prie komandos rezultato prisidėjo 19 taškų.   

Kitose varžybose, sausio 26 dieną, penktadienį, 19 valandą, Plungės Olimpas UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje susitinka su Biržų „Biržai KKCC“, o sausio 27 dieną plungiškiai  vyks į Ukmergę. Olimpiečiai labai laukia savo sirgalių, todėl nepamirškite ateiti ir karštai palaikyti savo komandos.

 

VšĮ sporto klubo „Plungės olimpiečiai“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.