Plungės „Olimpas“ pirmąjį ratą užbaigė pergale

2016-01-04


      Šiais metais baigėsi RKL pirmasis reguliariojo sezono ratas. Tai reiškia, kad komandos pamatė jau visas savo šio sezono varžoves ir susipažino su jų pajėgumu. B diviziono išvykoje Mažeikių „Ventos“ progimnazijos aikštėje paskutinį kartą šiais metais Plungės „Olimpas“ susitiko su Sedos „Sedulos-Aibės“ komanda. Pirmojo kėlinio žaidimas tarp komandų prasidėjo įtemptai. Nors ir kiek sediškiai bandė priešintis Plungės krepšininkams, tačiau jiems nepavyko to padaryti. Jau pirmame kėlinyje Plungės „Olimpas“ susikrovė 12 taškų persvarą rezultatu 6:18. Antrajame kėlinyje Plungės krepšininkai dar padidino skirtumą 3 taškais, ir jau komandas skyrė nemenkas 15 taškų skirtumas. Trečiajame kėlinyje krepšinio komanda „Sedula-Aibė“ bandė nepasiduoti plungiškiams. Sedos krepšininkai vis dėlto sumažino skirtumą 7 taškais. Ketvirtajame kėlinyje komandos pelnė po 16 taškų. Nors ir labai sunkiai sekėsi, bet Sedos komandai nepavyko pasipriešinti plungiškiams. Plungės „Olimpo“ komanda laimėjo rezultatu 55:47.

      Plungės komandoje naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Mindaugas Stropus. Jis surinko16 naudingumo balų, įmetė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Modestas Jurkaitis taip pat įmetė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Vytautas Danys įmetė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius, o Mindaugas Tamušauskas atkovojo net 14 kamuolių.

      Priešininkų komandoje geriausiai žaidė Andrius Majauskis. Jis įmetė 20 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. Marius Kazlauskas įmetė 4 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.  

      Iš 9 sužaistų varžybų Plungės „Olimpas“ laimėjo 7 ir pralošė 2 rungtynes. Šiuo metu Plungės komanda turnyrinėje lentelėje užtikrintai užima 3 vietą. Pirmosiomis ir antrosiomis vietomis dalijasi Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“ ir Radviliškio ŠSPC. Tačiau plungiškiams dar yra proga kitais metais antrajame rate pagerinti rezultatą.

      Šio pirmo rato sezono pabaigą plungiškiai pažymėjo draugišku pasisėdėjimu ir šventę pratęsdami boulingo turnyre. Visi krepšininkai nuo rėmėjų gavo kalėdinių dovanų.


Informaciją parengė sporto klubas „Plungės olimpiečiai“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.