Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių tarptautiniai pasiekimai

2020-11-24

 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla džiaugiasi savo mokinių laimėjimais, kurie pasiekiami net ir ekstremaliomis pandemijos sąlygomis.

Spalio 28 d. Elektrėnų meno mokykloje nuotoliniu būdu vyko I tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas ALVEARE DI MUSICA 2020. 

Konkurse dalyvavo daugiau kaip 40 kamerinių ansamblių iš Latvijos ir Lietuvos. Jame puikiai pasirodė ir 3 vietos laureato diplomus pelnė  mūsų mokyklos du kameriniai ansambliai: Nora Dužinskytė (smuikas), Rusnė Skierutė (fortepijonas) ir Deimena Lepaitė (gitara) (mokyt. A. Armalienė, D. Šimkienė, E. Noreika) bei Titas Lapkauskas (smuikas) ir Matas Stabingis (fortepijonas) (mokyt. D. Zaveckienė ir D. Šimkienė). Na, o Tito ir Mato duetas dar pelnė ir konkurso žiuri nominaciją už artistiškumą.

 Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos instrumentinis trio – Nora Dužinskytė (smuikas), Rusnė Skierutė (fortepijonas) ir Deimena Lepaitė (gitara) 
 Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kamerinis ansamblis – Titas Lapkauskas (smuikas) ir Matas Stabingis (fortepijonas)  I tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurso ALVEARE DI MUSICA 2020 diplomai, atkeliavę pas III vietos laimėtojus į Plungę.

 

 Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.