Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos auklėtinių pasiekimai

2017-04-14

Meno mokyklos stygininkai- tarptautinio konkurso laureatai

Nuotraukoje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos smuikininkų ansamblis, IV tarptautinio kamerinių ansamblių festivalio- konkurso FIORI MUSICALI Šiauliuose laureatas su savo vadove Violeta Gaubyte (antroje eilėje antra iš kairės) ir koncertmeistere Romena Bernotiene (antroje eilėje pirma iš kairės)

Balandžio 6-7 dienomis Šiaulių 1- oje muzikos mokykloje vyko IV tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis – konkursas FIORI MUSICALI. Konkursinėje programoje dalyvavo 29 kameriniai ansambliai iš Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Raseinių, Panevėžio, Pakruojo, Alytaus ir Rygos (Latvija) muzikos bei meno mokyklų ir menų gimnazijų. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos smuikininkų ansamblis (mokyt. metod. Violeta Gaubytė, koncertm. Romena Bernotienė) dalyvavo konkursinėje programoje ir tapo laureatu. Po konkurso mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti prie vaišių stalo ir apdovanoti laureatų diplomais ir padėkomis.


Violeta Gaubytė,

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytoja metodininkė

,,Ventus musicale 2017“ laureatai

Nuotraukoje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai, tarptautinio medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurso „Ventus musicale 2017“ Vilniuje laureatai ir diplomantai: (pirmoje eilėje iš kairės į dešinę) Andrius Vaičekauskas, Žygimantas Stongvilas, Matas Stabingis, Ernestas Lukšas, Juozas Jucys su savo mokytojais (antroje eilėje iš kairės į dešinę)  Vidmantu Žilinsku, Artūru Urniežiumi  ir koncertmeisterėmis Aliona Alminiene ir Judita Stankute.

Balandžio 7-8 d. Vilniuje Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas „Ventus musicale 2017“. Varinių ir medinių instrumentų kategorijose varžėsi daug dalyvių iš Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.  Šiais metais beveik nė vienoje kategorijoje pagal surinktų balų skaičių nebuvo skirta pirmųjų vietų.  Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Pučiamųjų skyriaus moksleiviai šiame konkurse pelnė diplomantų ir laureatų vardus.  A grupėje diplomantu tapo Juozas Jucys (eufonija), B grupėje –  Matas Stabingis (trombonas), D grupėje –  Andrius Vaičekauskas (trombonas), III vietos laureato vardą pelnė Žygimantas Stongvilas (trimitas). Visus šiuos jaunuolius konkursui ruošė mokytojas metodininkas Artūras Urniežius ir koncertmeisterė Judita Stankutė. Saksofonų B grupėje II vietos laureatu tapo Ernestas Lukšas. Jo mokytojas – Vidmantas Žilinskas, koncertmeisterė Aliona Alminienė.

 

 Artūras Urniežius,
 Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos
 Pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.