Plungės miesto šventės sportinių varžybų rezultatai

2015-06-24


 

 

Plungės miesto šventės metu, nuo pat ryto, Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos teritorijoje vyko nemažai skirtingų sportinių varžybų, kuriose visi norintys turėjo progą išbandyti save.

Paplūdimio tinklinio varžybose dalyvavo penkios komandos: Šateikių seniūnijos „Šateikių“ komanda (Mindaugas Baguckis, Audrius Baguckis, Remigijus Navardauskas, Mindaugas Navardauskas), Stalgėnų seniūnijos „Milašaičių“ komanda (Dovydas Šimašius, Valentas Bagdonas ir Monika Ubavičiūtė), UAB „Verslo stimulas“ komanda „Bumas“ (Kęstutis Stonkus, Artūras Malachovkij ir Marius Birškys), Senamiesčio mokykla (Darius Mikalauskas, Evaldas Igaris, Juozas Bakutis), Plungės PGT komanda „Florijonas“ (Simonas Vainorius, Remigijus Vaičius ir Aurimas Vilimas). Geriausiai varžybose paplūdimio tinklinio varžybose pasirodė „Florijono“ komanda, kuri nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir iškovojo pirmą vietą. Antra liko „Milašaičių“ komanda, o trečią vietą laimėjo „Bumo“ komanda.

Futbolo varžybose įnirtinga kova vyko tarp  „Nojaus laivas“ (Nojus Bumbliauskis, Deimantas Kontenis, Edgaras Lesnickas, Martynas Petrauskas ir Ernestas Žymantas) ir „Piratai“ (Irmantas Každalis, Ovidijus Kiminius, Edvinas Rupeika, Arnas Kutys, Juozas Vindašius ir Deimantas Valauskas) komandų. Po atkaklios kovos pergalę šventė „Nojaus laivas“ komanda.

Šalia futbolo ir paplūdimio tinklinio aikštelių, naujai atidarytoje sporto aikštelėje, daug žiūrovų dėmesio pritraukė gatvės gimnastikos varžybos. Visi norintys galėjo save išbandyti trijose kategorijose – „Freestyle“, „Dips“ ir „Prisitraukimai“. Aišku, didžiausio dėmesio ir žiūrovų palaikymo sulaukė „Freestyle“ varžybos, kurios iš visų dalyvių pareikalavo daug jėgos ir ištvermės. Komisijos sprendimu, geriausiai šiose varžybose pasirodė Miša Chlebopasevas, antras liko Remigijus Juška ir trečia vieta atiteko Gintarui Zablockiui. „Dips“ rungtyje pirmą vietą iškovojo Dovydas Mankus, antrą – Giedrius Rimkus ir trečią – Lukas Juknevičius. „Prisitraukimų“ rungtyje nenugalimas liko Simonas Pocius, antras – Remigijis Juška ir trečias – Domantas Budrikas. Iš viso šiose varžybose dalyvavo trylika dalyvių, todėl tikime, kad ateityje šios varžybos bus dar populiaresnės ir pritrauks ne tik dalyvių, bet dar daugiau žiūrovų.

Pakutinę Plungės miesto šventės dieną, sekmadienį, Plungės rajono viešosios bibliotekos kiemelyje vyko tradicinės šachmatų varžybos „Plungės miesto šventė 2015“. Į šias varžybas susirinko dvidešimt šeši dalyviai, kuriuos varžybų atidarymo metu pasveikino varžybų šeimininkė, Plungės rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė. Pasibaigus varžyboms, ant aukščiausios apdovanojimų pakylos lipo Algimantas Skierus, antras liko Vytautas Pocius ir trečias – Andrius Ogiala. Mergaičių grupėje stipriausia buvo Greta Mačiuitytė, jaunių grupėje – Dovydas Auškalnis, vaikų grupėje – Paulius Meškėnas ir jaunučių grupėje – Ignas Mačiuitis. Varžybų organizatoriai ir dalyviai dėkoja Plungės rajono viešosios bibliotekos direktorei ir darbuotojoms už šiltą priėmimą ir svetingumą.

Visų sporto varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti sportinėmis taurėmis ir medaliais, kuriuos įsteigė Plungės rajono savivaldybės administracija. Plungės sporto ir rekreacijos centras dėkoja Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktoriui ir Plungės rajono viešosios bibliotekos direktorei už suteiktą galimybę vykdyti šias varžybas jų įstaigų teritorijose.

Plungės SRC inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.