Plungės miesto šventės ir XV pučiamųjų orkestrų festivalio metu Plungės kultūros centras organizavo išskirtinę tautodailės ir amatų mugę

2017-06-25

 

Mugėje dalyvavo apie 50 tautodailininkų  iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Plungės, Platelių, Kuršėnų, Šiaulių, Kaišiadorių, Vilniaus,  Gargždų, Skuodo, Tauragės, Priekulės, Alytaus, Klaipėdos, Kretingos, Panevėžio ir Kauno.

Patys aktyviausi buvo Plungės ir Plungės rajono tautodailininkai. Viktoras Raibužis ir jo mokiniai gyvai pristatė klumpių drožybą. Plungės bei Platelių audėjai – Zita Stasiškienė, Laimutė Puidokienė, Rimantas Baginskis, Vladė Mišeikienė ir Birutė Tolvaišienė – demonstravo savo austus takus, drobes ir juostas; audėjai R. Baginskis, L.Puidokienė ir Z. Stasiškienė  mugės dalyviams demonstravo juostų audimą ir leido visiems norintiems patiems austi. Ekologinio ūkio produktais – arbatomis, vaistažolėmis, medumi bei originaliais audiniais – žavėjo Nijolė Makiejevienė. Didelio dėmesio tautodailės ir amatų mugėje sulaukė  žolininkė ir pynėja iš žolių Rasa Žalūdienė, pynėjas iš vytelių Vytaras Gedvilas, rankdarbių kūrėja Vilanda Daiginienė, pynėja iš popieriaus Jurgita Balvočienė, riešinių meistrė Vilma Rečkauskienė.

Dėkojame visiems liaudies meno meistrams už įstabią ir gyvą tautodailės ir amatų mugę.

Plungės KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.