Plungės miesto šventėje dalyvaus septynios miestų partnerių iš užsienio delegacijos

2017-06-09

 

 

Plungės miesto šventė yra vienas reikšmingiausių ir daugiausiai plungiškių ir miesto svečių dėmesio sulaukiantis renginys. Šiemet šventė išskirtinė, mat, minimos dvi išskirtinės sukaktys – prieš 450 metų Plungės vardas pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose, o prieš 225 metus Plungei buvo suteiktos Magdeburgo teisės. Plungės miesto šventė šiemet truks tris dienas – nuo birželio 16 iki 18 dienos. Žiūrovų ir dalyvių laukia gausybė koncertų, parodų, įvairių renginių, sporto, žūklės varžybų. Plungė sulauks ir garbingų svečių iš užsienio miestų partnerių.  

Dalyvauti Plungės miesto šventiniuose renginiuose buvo pakviesti mūsų miesto partneriai iš Švedijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos, Vokietijos, Norvegijos ir Gruzijos.  

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis gavo patvirtinimą, kad Plungės miesto šventės renginiuose dalyvaus septynios delegacijos iš užsienio šalių. Boksholmo (Švedija) delegacijai vadovaus merė Britt Marie Johansson, Krasnogorsko (Rusija) delegacijai – Galina Kovaliova, Tukumo (Latvija) – Lidija Legzdina, Viljandžio (Estija) – Erich Palm, Golub-Dobžyno (Lenkija) – Andrzej Okrucinski, Bruntalio (Čekija) – Pavel Bačgon, Mendeno (Vokietija) – Ulla ir Peter Amsler.

Po pažinties su Plunge per mūsų mieste balandį vykusius Prancūzų kultūros savaitės renginius užsimezgė nuoširdūs ryšiai ir su Prancūzijos ambasada Lietuvoje. Kvietimą dalyvauti Plungės miesto šventėje priėmė ir pažadėjo atvykti Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe  Jeantaud,  Prancūzų instituto Lietuvoje direktorius Jean-Marie Sani ir ambasados darbuotoja Ramunė Vrubliauskienė.  

 

Plungės rajono savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.