Plungės miesto soduose baigta asfaltuoti Akacijų gatvės dalis

2017-07-28Liepos 25 dieną buvo pasirašytas vienos Plungės miesto sodų bendrijos Akacijų gatvėje atliktų asfaltavimo darbų priėmimo aktas. Dalį Akacijų gatvės nuspręsta asfaltuoti, gavus gyventojų prašymą ir sutikimą prisidėti prie numatytų darbų 20 procentų apskaičiuotos projekto vertės.

Akacijų gatvės gyventojų prašymą svarstė Savivaldybės taryba ir jam pritarė. Šiemet tai buvo vienintelis laiku, pagal nustatytus terminus, pateiktas prašymas dėl jungtinės – Savivaldybės ir fizinių ar juridinių asmenų – veiklos gerinant miesto infrastruktūrą.  Kiek vėliau su prašymu tvarkyti kelią kreipėsi ir Pakutuvėnų bendruomenė. Pernai jungtinės veiklos pagrindu Plungės mieste buvo sutvarkyti kelių daugiabučių namų kiemai.

Sutartis dėl Akacijų gatvės dalies asfaltavimo buvo pasirašyta gegužės 29 dieną, po mėnesio – birželio 29 dieną – baigta ekspertizė, dar po mėnesio – liepos 25-ą – pasirašytas ir atliktų darbų aktas.

Šio asfaltavimo projekto vertė – 21 252 eurai, iš tos sumos 11 Akacijų gatvės sklypų savininkų prisidėjo 4 250 eurų. Pagal pateiktus duomenis paaiškėjo, kad devynių sklypų savininkai mokėjo po 360 eurų, o dviejų sklypų savininkai – po 510 eurų.

Asfalto atkarpos Akacijų gatvėje ilgis – 173 metrai, plotis – 3,5 m, storis – 6 cm. Suformuoto kelio plotis – 4,5 m, mat šiek tiek vietos palikta ir pėstiesiems.

Savivaldybė savo ruožtu projektui skyrė papildomų lėšų, kad asfaltuojamame ruože būtų pakelti vandentiekio ir kanalizacijos šuliniai.

Matydami gerą pavyzdį, įvertinę finansines galimybes, į Savivaldybę dėl jungtinės veiklos, kaip girdėti, jau žada kreiptis ir Akacijų gatvės kaimynai.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.