Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ mažuosius aplankė dantukų fėja

2018-09-17

2018 m. rugsėjo 13 d. lopšelyje-darželyje „Pasaka“ mažuosius darželinukus aplankė dantukų fėja kartu su viešniomis – Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskiene ir Plungės rajono savivaldybės

visuomenės sveikatos biuro direktore Daiva Zablockiene. Nuotaikingas renginys nepaliko abejingų. Dantukų fėją žinojo net ir pats mažiausias dalyvis. Dauguma iš jų namuose vakarais po pagalve jau slepia iškritusį dantuką ir laukia fėjos arba pelytės, atnešančios naują sveiką dantuką, o gal net mažą dovaną ar pinigėlį. Dantukų fėja klausinėjo vaikų, kaip reikia prižiūrėti dantukus, koks maistas sveikas, priminė mažiesiems svarbiausias dantukų valymo ir priežiūros taisykles, pamokė juos tinkamai valyti dantukus, parodė, kaip atrodo sveiki ir gražūs dantys ir tie, kurie nėra tinkamai prižiūrimi. Renginio pabaigoje, su mažaisiais pašokusi ir padūkusi, geroji fėja visiems dalyviams padovanojo po dantų šepetėlį ir palinkėjo turėti gražius bei sveikus dantukus. Vaikai džiaugėsi švente ir padovanotais dantų šepetėliais.

Lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė dėkoja Plungės rajono savivaldybės gydytojai Orestai Gerulskienei ir Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Daivai Zablockienei už gražią iniciatyvą. Visi kartu ugdydami vaikams tinkamus įgūdžius, galime tikėtis, jog vaikai išmoks pasirūpinti savo dantukais nuo pat mažens.

 

 

Informaciją parengė lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.