Plungės lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“ už gamtosauginę veiklą pirmąkart įteikta Žalioji vėliava

2013-06-21

 

Gegužės 28 dieną Plungės lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko graži šventė – pirmąkart „Vyturėlio“ bendruomenė ir trečią kartą Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“  bendruomenė apdovanotos Žaliąja vėliava ir tarptautiniu Gamtosauginių mokyklų  programos sertifikatu už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą.

 

Apdovanojimus įteikė Lietuvos visuomeninės organizacijos „Lietuvos žaliųjų judėjimas“ administratorius Aleksandras Kerpauskas.

Šventėje dalyvavo, sveikino ir tolimesnės sėkmingos veiklos linkėjo  Plungės rajono ekologė Jūratė Bitarytė, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos Gamtos skyriaus ekologė Edita Lydienė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro laikinai einanti direktoriaus pareigas Daiva Zablockienė.

Lopšelio-darželio direktorė Stanislava Simonavičienė pasidžiaugė nuveiktais darbais ir palinkėjo tęsti pradėtą darbą, nes Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams.

 

Visus susirinkusiuosius pasveikino mažieji „Vyturiukai“ su menine programėle „Ruoda apie paukščius“. Su linksma dainele ir vaidinimu prisijungė ir „Nykštuko“ vaikučiai.

 

Lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė yra aktyviai įsijungusi į gamtosauginę veiklą: rengia ir dalyvauja projektuose, akcijose, miesto šventėse, renginiuose, organizuoja pažintines-edukacines išvykas, stengdamasi  nuo mažens vaikus  nukreipti reikiama linkme, kad jie ne tik mylėtų gamtą, o ir mokėtų ją saugoti, pažinti ir neteršti.

 

 

 

 

Nijolė Gasauskienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.