Plungės lopšeliui-darželiui „Pasaka“ jau 45-eri!

2020-08-13


 

 

 

 

Plungės lopšelis-darželis „Pasaka“ mini 45-erių metų jubiliejų. Kuo galima pamatuoti įstaigos gyvavimo laiką? Metais? Turbūt ne tik metais. Yra sakoma, kad geriausiai saugoti laiką moka smėlio laikrodžiai – nei vienos kruopelytės pro šalį. Bet labai svarbu, kad tas laikas tekėtų prasmingai. 45 metai įrodė, kad įstaigos gyvavimo laikas matuojamas ne tik metais, bet ir nuveiktais darbais. Saugoti laiką padeda lopšelio-darželio bendruomenės narių sėkmės istorijos. Jos įprasmina veiklas, siekius ir parodo tolesnę kryptį. Jau 45 metus lopšelis-darželis „Pasaka“ kuria pasaulį vaiko akimis. Tas pasaulis vis kinta, keičiasi, mainosi ir mes turime suspėti sukurti tokį pasaulį, kokį vaikas dar tik ruošiasi   pamatyti ir  kad  galėtų pasakyti „Aš čia laimingas“.

Naujas rugsėjis vėl primena, kad turime rasti raktą į darželin žengiančio vaiko širdį, į jo augimo, atradimų ir pažinimo, asmenybės formavimosi pasaulį. Turime ieškoti rakto ir į lopšelio-darželio darbuotojo širdį, kad jam būtų gera ir saugu dirbti šioje įstaigoje, kad kiekvienas jaustųsi tvirtos komandos dalimi. O kaipgi be rakto į tėvelių širdis? Jiems tariame AČIŪ UŽ PASITIKč–JIMč„ ir linkime, kad laikas ugdant visų mūsų ateitį – vaikus – skaičiuotų tik laimingas akimirkas, kad tėveliai visada būtų kartu su mumis kelyje, vedančiame į didžiausią gyvenime sėkmę, laimę, meilę. Juk visų svarbiausia – laimingas vaikas, jo šypsena.

Veiklos, skirtos įprasminti 45 metų sukaktį, prasidėjo liepos 24 dieną. Jubiliejinį gimtadienį pradėjome nuo šventinio rytmečio vaikams. Du linksmi  klounai pasveikino vaikus kviesdami dainuoti, šokti, linksmintis.

Jubiliejinis renginių ciklas tęsis – tikimės, kad į jį įsitrauks visa bendruomenė.

 

 

Lopšelio-darželio direktorė Irena Petreikienė

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.