Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“ – saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga

2018-05-15

2018 m. gegužės 10 dieną Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo grupės komanda vyko į Klaipėdos apskrities

VPK  ir dalyvavo  konkurso „Saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga“ trečiajame etape. Konkurso tikslas – mokyti vaikus saugaus ir atsakingo elgesio gatvėje ir kelyje, ugdyti saugaus eismo įgūdžius asmeniniu pavyzdžiu, formuoti teigiamą policijos darbuotojų įvaizdį, didinti visuomenės pasitikėjimą policija, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių ir policijos bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurse komanda privalėjo prisistatyti, atlikti įvairias užduotis, atsakyti į policininkų pateiktus klausimus apie saugų elgesį kelyje, analizuoti ir aptarti parodytą filmą.  Komisijai suskaičiavus rezultatus, Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinės „Gintarėlių“ grupės komanda pripažinta saugiausia Klaipėdos apskrityje ir apdovanota Saugiausios ikimokyklinės įstaigos pirmos vietos diplomu, taure, „Klaipėdos apskrities saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga 2018 m.“ lenta.

 

 

Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas“  direktorė  Violeta Einikienė

 

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.