Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Žirginėliai“ sugrįžo iš festivalio Kroatijoje

2017-07-17

Nesenai Plungės kultūros centro šokių ansamblio „Žirginėliai“ vyresniųjų grupių šokėjai  (vad. S. Kazlauskytė, E.Norkevičiūtė – Novoruckienė) sugrįžo iš tarptautinio festivalio Kroatijoje. Festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Albanijos, Bulgarijos, Makedonijos, Bosnijos – Hercegovinos, Kroatijos ir Lietuvos. Festivalio metu kolektyvas gyveno Kroatijos sostinėje Zagrebe. 

Po keturių dienų, praleistų festivalio sūkuryje, paskutinio koncerto metu ,,Žirginėliai“ laimėjo dvi nominacijas – „Už šokių kompozicijas“ ir „Už sceninius kostiumus“. Kolektyvas sulaukė daug komplimentų, pakvietimų į kitus tarptautinius festivalius, taip pat davė interviu Makedonijos ir Kroatijos televizijoms.  

Pasibaigus festivalio programai, su dideliu užsidegimu ir noru šokėjai ir kolektyvo vadovės patraukė link Plitvice ežerų nacionaliniame parke. Po to aplankė Opatijos kurortą, vieną prabangiausių ir žinomiausių Kroatijos regione. Vakare kolektyvas galėjo pasigrožėti Kvarnerio įlanka ir Rijekos žiburiais. 

Visą parą praleidęs gražiame Opatijos kurorte, pasimėgavę Adrijos jūra, gražia aplinka, akį veriančiais vaizdais, kolektyvas nukeliavo į Krokuvą.

,,Žirginėliai“ grįžo pilni įspūdžių, emocijų ir su naujomis idėjomis, šiek tiek pailsėję įsilies į naujus koncertus bei naują sezono pradžią Plungės kultūros centre.

 

 

KC inf.
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.