Plungės kultūros centro teatras „Saula“ skelbia naujų narių priėmimą

2019-05-28


Vienas geriausių Lietuvoje Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“, baigdamas kūrybinį sezoną, kviečia Plungės miesto ir rajono vaikus ir jaunimą įsijungti į teatro veiklą. Teatras dirba studijiniu principu keturiose amžiaus grupėse pagal LR švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus akredituotą ilgalaikę vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo programą. Todėl visi lankiusieji teatrą „Saula“ gauna oficialius programos baigimo pažymėjimus. Šiandien teatro veikloje dalyvauja 94 Plungės miesto vaikai ir jaunimas. Teatre jo nariai mokosi vaidybos, scenos kalbos, sceninio judesio, teatrinio ritmo, dėmesio valdymo, improvizacijos ir kitų teatro menui svarbių įgūdžių. Tačiau svarbiausia, kad teatras „Saula“ yra puiki gyvenimiška mokykla, kurioje vaikai ir jaunimas išmoksta bendrauti, bendradarbiauti, lavina savo kūrybiškumą, kuris labai svarbus ateities lyderio įgūdis ir yra reikšmingas visose gyvenimo srityse. Teatras nuolat dalyvauja įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, festivaliuose ir konkursuose. Todėl nuolat keliauja ne tik po Lietuvą, bet ir po įvairias pasaulio šalis. „Sauliečiai“ jau pabuvojo ir savo kūrybą pristatė Japonijoje, Italijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Estijoje ir kitose šalyse. Teatras net 10 kartų yra tapęs nacionalinio teatrų konkurso laureatu ir tris kartus pasaulinių teatro atrankų laureatu. Labai svarbu, kad  šiame kolektyve jauni žmonės turi galimybę prasmingai leisti savo laisvalaikį, susirasti bendraminčių, ugdytis kaip kūrybingi, bendruomeniški lyderiai, nuolat būti kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje.

Teatro vadovai ir režisieriai – Sigita ir Romas Matuliai.  Abu turi didžiulę pedagoginę ir teatrinę praktiką bei aukščiausias profesines kompetencijas. Vadovai apdovanoti LR kultūros ministerijos premija už geriausiai rengiamus ir vykdomus vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektus.

Visi norintys įsilieti į šį puikų kolektyvą kviečiami registruotis elektroniniu paštu s.matulienė@gmail.com arba romas.matulis@gmail.com. Daugiau informacijos tel.: 8 687 30 484, 8 618 85 933. Užsiregistruoti kviečiame iki birželio 1 d., o užsiėmimai prasidės rusėjo mėnesį. Teatro paruošiamoji grupė kviečia 7-8 metų vaikus, vaikų grupė kviečia 7-10 metų vaikus, į paauglių grupę priimami berniukai ir mergaitės iki 14 metų, į jaunimo grupę priimami vaikinai nuo 13 metų. Kviečiame tėvelius pasirūpinti vaikų užimtumu ir profesionaliu pilnaverčiu meniniu-socialiniu ugdymu jau dabar.

 

Plungės kultūros centro informacija


R. Lukošiaus ir J. Juškevičiaus nuotr. 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.