Plungės kultūros centro teatras „Saula“ kviečia net į keturias premjeras

2020-03-12 

 

Minint Tarptautinę teatro dieną, Plungės kultūros centro teatras „Saula“ kviečia plungiškius net į keturis naujausius savo spektaklius. Neįtikėtinu meniniu produktyvumu, spektaklių išskirtiniais sprendimais ir kokybe garsėjantis vienas geriausių šalies teatrų „Saula“ vėl nustebins žiūrovus. Vienu metu pastatyti ir parodyti net keturias premjeras – tikrai išskirtinis meno įvykis.

Savo kūrybinių spektaklių maratoną teatras „Saula“ pradės kovo 26 d. 10 val. net dviem premjeromis. Patys mažiausi žiūrovai bus pakviesti į paruošiamosios grupės spektaklį „Drąsioji Meibelė“ ir vaikų grupės spektaklį „Aladinas ir stebuklinga lempa“. Tai žaismingi, kupini vaidybos, muzikos, ritmo ir džiugesio spektakliai, kviečiantys pasinerti į linksmas, pilnas nuotykių ir pavojų istorijas.

Kovo 26 d. 18 val. teatro „Saula“ paauglių grupė kviečia jaunesniojo ir vyresniojo amžiaus moksleivius, šeimas į šiuolaikinę, dabartiniam paaugliui aktualią istoriją – „Nauja Pelenės istorija“. Paauglių grupė kvies pamąstyti apie tikrąsias vertybes, draugystę, meilę ir savo aplinką, kurioje gyvename kasdien.

Kovo 27 d. 18 val. suaugusiuosius ir jaunimą į premjerą kviečia teatro „Saula“ jaunimo grupė. „Saulos“ jaunimas pristato spektaklį pagal Juozo Glinskio pjesę „Nereikalingi“. Skaudi jaunų žmonių istorija ir noras ištrūkti iš prievartos, melo ir žiaurumo. Kaip visada, teatro jaunimas ryškiomis teatrinėmis priemonėmis sieks nepalikti abejingų.

Visų keturių spektaklių režisieriai, dramaturgai ir inscenizacijų autoriai – teatro „Saula“ vadovai Sigita ir Romas Matuliai.

Per dvi dienas keturių naujausių teatro „Saula“ spektaklių metu į teatrinį veiksmą galės pasinerti visų amžiaus grupių žiūrovai  – nuo mažiausių vaikų, paauglių, jaunimo iki suaugusiųjų. Scenoje per keturis spektaklius pamatysime puikiai teatre parengtus ir talentingais aktoriais išugdytus net 96 Plungės vaikus ir jaunimą.

Kovo 26 – 27-ą,  Tarptautinę teatro dieną, pasinerkime į teatro pasaulį kartu su Plungės kultūros centro teatru „Saula“.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.