Plungės kultūros centro teatralams – garbingi apdovanojimai

2014-05-27

 


       Lietuvos liaudies kultūros centras kartu su Lietuvos mėgėjų teatrų sąjunga yra įsteigusi garbingą apdovanojimą ,,Tegyvuoja teatras“. Šis apdovanojimas teikiamas kasmet jau nuo 2006 metų ir yra skirtas pagerbti ryškiausius šalies mėgėjų teatrų kolektyvus, aktorius, režisierius bei  šalies teatrinei kūrybai svarbias asmenybes.

       Garbingos ,,Tegyvuoja teatras“ statulėlės visai neseniai šiemet buvo įteiktos Utenoje. Nepaprastai džiugu, kad iš devynių nominacijų net dvi atiteko Plungės kultūros centro teatralams. Vaikų ir jaunimo teatras  „Saula“ ir jų vadovai Sigita ir Romas Matuliai apdovanoti nominacija  ,,Ryškiausias vaikų teatrinės kultūros skleidėjas“. Kita statulėlė ,,Tegyvuoja teatras“ ir nominacija ,,Ryškiausias mėgėjų teatrinės kultūros globėjas“ įteikta Kultūros centro direktoriui, teatro  „Saula“ režisieriui Romui Matuliui.

       Smagu, kad teatras  „Saula“ jau yra pelnęs ,,Tegyvuoja teatras“ apdovanojimą ,,Už geriausią vaikišką spektaklį“ (2012 m.) ir diplomą ,,Ryškiausias spektaklio vizualinis sprendimas“ (2012 m.), o Romas Matulis apdovanotas svarbiausia nominacija ,,Už nuopelnus Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrui“ (2012 m.).

       Taigi, Plungės kultūros centro teatro „Saula“ apdovanojimų kolekciją šiais metais papildė dar du svarūs respublikiniai apdovanojimai.

 

Plungės kultūros centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.