Plungės kultūros centro projekto ,,Atviras teatras 24“ baigiamieji renginiai

2017-12-05 

 

Gruodžio 1 d. įvyko beveik metus trukusio Plungės kultūros centro organizuojamo kultūrinės edukacijos projekto „Atviras teatras 24“ baigiamieji renginiai. Projektą iniciavo ir teatrines veiklas visus metus vykdė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“. Projekto vadovai ir sumanytojai – teatro „Saula“ režisieriai Sigita ir Romas Matuliai.

Baigiamieji renginiai gruodžio 1 d. Plungės kultūros centre prasidėjo pokalbiu su Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktore Gabija Urniežiūte apie šiuolaikinį teatrą, teatro meno ieškojimus, aktoriaus profesijos savitumus. Po pokalbio vaikų ir jaunimo teatro „Saula“ aktoriams buvo surengtos teatro meno laboratorijos, kuriose jaunieji aktoriai mokėsi vaidybos ir teatrinės improvizacijos meno paslapčių. Kūrybines laboratorijas vedė aktoriai Gabija Urniežiūtė ir Ainis Storpirštis.

Teatro prisodrinta diena baigėsi muzikos ir teatro vakaru, kuriame su plungiškiais savo kūryba ir naujausiomis dainomis dalijosi aktorius Ainis Storpirštis. Ainis Storpirštis yra teatro grupių „Vandenynas“, „Utopia“, „No Theatre“ narys ir Nacionalinio dramos teatro aktorius, populiarus dainų atlikėjas ir muzikantas.

Plungės kultūros centro rengiamą kultūrinės edukacijos projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė. Projekto partneriai – KU Menų akademijos Teatro katedra ir LMTA Teatro ir kino fakulteto Vaidybos ir režisūros katedra.

 

 

 

 

Plungės kultūros centro informacija


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.