Plungės kultūros centro projektas „Chorų vasara“

2016-08-10


 

 

       Rugpjūčio 10-14 dienomis Plungės kultūros centras rengia projektą „Chorų vasara“. Projekte dalyvauja chorvedžiai ir muzikos mokytojai iš visos Lietuvos bei Plungės rajono. Net penkias dienas truksiančiame projekte dalyviai turės unikalią galimybę mokytis, dirbti ir kurti su vienais ryškiausių savo srities profesionalų. Praktinius ir teorinius užsiėmimus projekto metu ves gerai visame pasaulyje žinomas baritonas, dirigentas, bliuzų ir spiričiuelių meistras, profesorius iš Jungtinių Amerikos Valstijų Ira Spaulding. Dalyviai taip pat turės galimybė dirbti su kompozitore, Klaipėdos universiteto docente Nijole Sinkevičiūte, to paties universiteto docentu, muzikos pedagogu Kęstučiu Kačinsku ir muzikologu Viktoru Gerulaičiu.

       Praktinių projekto veiklų ir choro studijų metu visi susirinkusieji parengs bendrą programą prisodrintą Amerikos muzikos ritmų. Šią nuotaikingą programą baigiantis projektui galės pamatyti visi norintys, nes ji rugpjūčio 14 d. 14 val. bus parodyta Platelių kultūros centre. Jungtiniam projekto metu suburtam chorui diriguos profesorius Ira Spaulding.

       Plungės kultūros centro organizuojamą projektą „Chorų vasara“  iš dalies finansuoja LR Kultūros ministerija/Lietuvos Kultūros taryba.

Pridedama. Seminaro programa.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.