Plungės kultūros centro meno kolektyvai vėl tarp geriausiųjų!

2013-05-13
SAULA
Kamerinis choras

 

 

 

      Teatras  „Saula“ ruošiasi gegužės 18 d. įvyksiančiam kūrybos vakarui, skirtam teatro kūrybinės veiklos 20-ies metų jubiliejui. Puikią dovaną teatras jau gavo gegužės 11 dieną: „Saula“ vaikų grupei ir teatro režisieriams Sigitai ir Romui Matuliams Anykščiuose buvo įteiktas VII respublikinio vaikų ir jaunimo teatro konkurso  „Šimtakojis“ laureato apdovanojimas už spektaklį  „Coliukė“. Šiemet konkurse  „Šimtakojis“ savo spektaklius parodė 90 kolektyvų iš visos Lietuvos. Tik 9 kolektyvai pelnė laureato vardus. Džiaugiamės, kad tarp jų – ir plungiškių kolektyvas.

      
      Neseniai svarus I laipsnio diplomas buvo įteiktas ir Plungės kultūros centro kameriniam chorui, kuriam vadovauja Alfonsas Vildžiūnas. Choras dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso regioniniame ture, kuris vyko Kretingos rajono kultūros centre. Konkurse dalyvavo 10 chorų. Plungiškiai savo kategorijoje buvo pripažinti geriausiais ir tapo Žemaitijos regiono laureatais bei buvo pakviesti dalyvauti rudenį Vilniuje įvyksiančioje Lietuvos suaugusiųjų chorų šventėje.

      
      Vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo studijos „Vieversys“ solistė Rasa Gadliauskaitė (vadovė Lina Lukošienė) ir toliau stebina savo sėkmingais pasirodymais. Rasa su vadoveBalandžio 20 d. mergaitė dalyvavo Kaune vykusiame IX tarptautiniame dainos konkurse  „Pavasario fiesta 2013“ ir pelnė II vietą. Gegužės 3 d. Klaipėdoje vyko V tarptautinis estradinio dainavimo konkursas  „Linksmieji perliukai 2013“. Jame Rasa savo amžiaus grupėje (iki 7 metų) buvo apdovanota Grand prix. Gabioji mergaitė šį sezoną dar dalyvaus konkursuose Kaune ir Juodkrantėje.

      
      Džiaugiamės Plungės kultūros centro meno kolektyvais, jų pasiekimais, įvertinimais ir tuo, kad Plungės miesto vardas skamba vis dažniau ir garsiau ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

 

Kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.