Plungės kultūros centro meno kolektyvai – nacionalinio konkurso ,,Aguonėlė“ nugalėtojai

2019-11-27


Lapkričio 23–24 d. Vilniuje, M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre, vyko nacionalinis konkurso „Aguonėlė“ turas, kuriame dėl geriausiųjų vardo varžėsi vaikų šokių studijos ir ansambliai iš Gargždų, Joniškio, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Panevėžio, Šiaulių, Šilalės, Varėnos, Vilkaviškio ir „Žirginėliai“ bei „Suvartukas“ iš Plungės.

Džiaugiamės, kad Plungės kultūros centro kolektyvams „Suvartukas“ (vad. Ilona Baltikauskaitė) ir „Žirginėliai“ (vad. Sonata Kazlauskytė) sekėsi itin gerai.

„Žirginėliai“ buvo apdovanoti I laipsnio diplomu, taip pat gavo diplomą už išraiškingiausiai konkurse atliktą šokį „Pupų kult“.

Liaudiškų šokių studijų kategorijoje aukščiausiai įvertinta Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Suvartukas“, kuriam atiteko laureato diplomas. „Suvartuko“ jaunimo grupei atiteko diplomas kaip artistiškiausiai konkurso šokėjų grupei ir diplomas už išraiškingiausiai konkurse atliktą šokį „Gaspadinės“.

Nuo 1976 m. Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiamas konkursinis festivalis „Aguonėlė“ – svarbiausias ir didžiausias vaikų ir moksleivių sceninių liaudies šokių festivalis Lietuvoje. Didžiuojamės Plungės kultūros centro meno kolektyvų puikiais pasiekimais ir tuo, kad taip puikiai reprezentuoja Plungės miestą visoje Lietuvoje.

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.