Plungės kultūros centro meno kolektyvai džiugina ne tik plungiškius

2013-02-21

 

       Plungės kultūros centre veikia daugiau nei 20 mėgėjų meno kolektyvų, kurie yra aktyvūs įvairių renginių, švenčių, festivalių dalyviai, prizininkai ir laureatai. Be to, kad nuolat dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, jie ir patys nuolat inicijuoja ir organizuoja daug renginių, projektų ir konkursų, kuriuose mielai lankosi didelė dalis plungiškių. Kultūros centras didžiuojasi ir nuoširdžiai džiaugiasi visų meno kolektyvų pasiektais rezultatais, laimėjimais ir įvertinimais, kurie svariai prisideda prie mūsų rajono žinomumo ir patrauklumo didinimo.

Rasa Gadliauskaitė
GONDINGA

       Išskirtiniai laimėjimai šį kūrybinį sezoną lydi Kultūros centro  vaikų  ir jaunimo estradinio dainavimo studijos ,,Vieversys“ solistę Rasą Gadliauskaitę. Mažoji dainininkė Rasa kartu su vadove Lina Lukošiene vasario 10 d. dalyvavo Šiauliuose vykusiame Baltijos šalių vaikų populiariosios  muzikos konkurse ,,Dainuok,  žiemužėle“ ir 4-7 metų kategorijoje užėmė 2 vietą. Džiugu, kad jaunoji solistė su vadove Lina Lukošiene aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose  ir užima prizines vietas. Dar praeitų metų gruodžio 9 dieną Rasa dalyvavo tarptautiniame dainavimo konkurse ,,Sing Christmas“, kuris vyko Panevėžyje, ir kategorijoje iki 7 metų užėmė 1 vietą.

       Kūrybinės veiklos 20-mečiui besiruošiantis, nuolat šalyje geriausiu pripažįstamas Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“ netrukus pakvies visus į intriguojantį premjerinį spektaklį  ,,Pykšt pokšt – tu negyvas“. Šis spektaklis Plungės kultūros centre  įvyks kovo 22 d. Kovo 15 d., 16.00 val., premjera bus pristatyta Klaipėdoje teatrų festivalyje ,,Pėdos smėlyje“, o kovo 24 – 29 dienomis vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula” kartu su teatro įkūrėjais ir režisieriais Sigita ir Romu Matuliais dalyvaus tarptautiniame teatrų forume Minske ir premjerą rodys Nacionaliniame Baltarusijos teatre.

       Savo kūrybinės veiklos 25-erių metų jubiliejui ruošiasi ir Kultūros centro folkloro ansamblis „Gondinga“, vadovaujamas Dalios Stasikėlienės. Mūsų etnines tradicijas pristatęs daugelyje tarptautinių festivalių įvairiose šalyse, kolektyvas rengiasi nustebinti plungiškius savo naujausia programa.

       Akivaizdu, kad plungiškiai tikrai turi kuo didžiuotis, nes būtent jų miesto vardas skamba profesionaliausiuose, įdomiausiuose, prestižiškiausiuose ir geriausiuose ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių įvairaus pobūdžio renginiuose.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.