Plungės kultūros centro iniciatyvą įvertino LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė

2017-02-27

 


       Vasario 24 d. Prezidentūroje buvo pagerbti ir apdovanoti Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos iniciatyvų akcijos „Vasario 16-ą švęsk linksmai ir išradingai“ nugalėtojai.  Oficialioje interneto svetainėje buvo užregistruota daugiau kaip 440 valstybės gimtadienio šventimo sumanymų. Už išradingumą, pilietinio mąstymo puoselėjimą, gebėjimą sutelkti bei tautiškumo ir bendruomeniškumo jausmą geriausių iniciatyvų kūrėjus Prezidentė apdovanojo Lietuvos valstybingumo simboliu – trispalve. Tarp 21 geriausios iniciatyvos nugalėtoja pripažinta ir Plungės kultūros centro  asmenukių akcija-žaidimas.

       Džiaugiamės, kad į Plungės kultūros centro direktoriaus Romo Matulio sumanytą akciją -žaidimą SELFIE LIETUVA aktyviai įsitraukė ne tik plungiškiai, bet ir kitų miestų atstovai ir net lietuviai iš kitų šalių. Akcijos – žaidimo organizatoriai ragino sukurti linksmą, nuotaikingą, išmoningą, netikėtą asmenukę, kurioje būtų žaidimo dalyvis, vienas ar  kartu su savo šeimos nariais, draugais, kolegomis ir Lietuvos valstybingumą, nepriklausomybę, tautiškumą simbolizuojantys vaizdai, veiksmai, simboliai, žmonės ar panašiai.

       Vasario 24 d. Plungės kultūros centro direktorius su keletu komandos narių buvo pakviesti dalyvauti Prezidentūroje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje. Džiaugiamės šia galimybe ir išskirtiniu įvertinimu. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie to, kad akcija – žaidimas SELFIE LIETUVA pavyktų ir būtų išskirta iš daugiau nei 440 skirtingų iniciatyvų.

 

Plungės kultūros centro informacija 

       

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.