Plungės kultūros centro Eglės baleto studija puikiai pasirodė konkurse „Allegro“

2018-11-29

 

Vilniuje lapkričio mėnesį, kaip ir kasmet, vyko baleto ir šiuolaikinio šokio konkursas ,,Allegro 2018“, kuriame dalyvavo kolektyvai ir solistai iš visos Lietuvos. Plungės kultūros centro Eglės baleto studija, kuriai vadovauja Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė, konkurse  dalyvauja jau ketvirtus metus.

Konkurse rungėsi daugiau nei 70 baleto solistų ir duetų  savo amžiaus kategorijose. Tarp jų – ir Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos mergaitės. Solistė Elzė Jankauskaitė šoko neoklasikinį šokį ir užėmė I vietą, o Evelina Oželytė ir Mantė Virketytė savo amžiaus kategorijose tapo diplomantėmis. Taip pat Evelina Oželytė su savo sesute Vilte Oželytė šoko duetu, kuris pelnė I vietą. Solistė Mantė Virketytė taip pat šoko duetu su Norvile Barauskaite, ir šis duetas savo amžiaus kategorijoje iškovojo II vietą.  

Konkurse buvo taip pat daug grupių ir kolektyvų pasirodymų. Dalyvavo tokie kolektyvai, kaip Klaipėdos šokio mokykla ,,Coda“, Nerijaus Juškos baleto mokykla, Lietuvos tarptautinė baleto mokykla  ir kt. Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos  mergaitės atliko  4 šokius.  Pačios vyriausios studijos balerinos sušoko baleto valsą ir pelnė I vietą, mišri grupė už šokį „Išpuikusi princesė“ pelnė III vietą. Šokis „Paukščiai“ 10-13 metų kategorijoje buvo apdovanoti  III vieta.  Mažosios baleto studijos mergaitės sušoko šokį  „Varlytės“  ir tapo diplomantėmis, 10-13 metų mergaitės su šokiu „Klasikinė variacija“ taip pat tapo diplomantėmis.

Džiaugiamės puikiais Eglės baleto studijos pasiekimais.

KC inf. 

 

   

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.