Plungės kultūros centro Eglės baleto studija iš tarptautinio konkurso grįžo su laimėjimais

2019-04-10

 

 

Balandžio 7 dieną Plungės kultūros centro  Eglės baleto studija (vad. Eglė Norkevičiūtė – Novoruckienė) pirmą kartą dalyvavo baleto ir neoklasikinio šokio konkurse „Royal Dance Grand Prix Baltic”, kuris vyko VEF kultūros rūmuose, Rygoje. Šiame konkurse dalyvavo labai stiprūs baleto kolektyvai iš Latvijos: šokio akademija ,,Grande“, Latvijos baleto akademija, Liepojos baleto akademija; taip pat baleto atlikėjai iš Italijos, Kinijos ir vienintelis kolektyvas iš Lietuvos – Plungės kultūros centro Eglės baleto studija.

Visus dalyvius vertino kompetentinga komisija. Komisiją sudarė baletmeisteriai ir baleto solistai iš Italijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.  Plungės kultūros centro Eglės baleto studija pelnė nemažai apdovanojimų. Mantė Virketytė ir Norvilė Barauskaitė iškovojo II vietą, Evelina Oželytė tarp daugybės solisčių iš Italijos, Latvijos ir Kinijos pelnė III vietą; Mantė Virketytė savo amžiaus baleto kategorijoje buvo apdovanota IV vietos diplomu, Elzė Jankauskaitė iš daugybės neoklasikinio šokio solisčių taip pat buvo apdovanota IV vietos diplomu.

Didžiuojamės Eglės baleto studijos balerinų pasiekimais ir linkime kuo daugiau laimėjimų ir kituose konkursuose, ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.