Plungės kultūros centro Eglės baleto studija iš tarptautinio konkurso grįžo su apdovanojimais

2017-11-24

Kiekvienais metais lapkričio mėnesį Vilniuje vyksta  tarptautinis baleto konkursas, kuriame rungiasi balerinos įvairiose amžiaus kategorijose. Šiais metais tarptautiniame baleto konkurse „Allegro 2017“ jau trečią kartą varžėsi ir Plungės kultūros centro Eglės baleto studija, kuriai vadovauja Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė.

Baleto kategorijoje buvo apie 40 pasirodymų. Eglės baleto studijos šokėjos konkurse šoko 7 šokius. Puikiai pasirodė mažosios Plungės balerinos, kurios už šokius „Katytės“ ir „Varlytės“  apdovanotos pirmąja vieta. 10-13 metų amžiaus grupėje mergaitės šoko klasikinę variaciją ir pelnė antrą vietą. Puikiai pasirodė duetas – Evelina Oželytė ir Fausta Kazokaitytė – kuris atliko baleto variaciją ir iškovojo pirmą vietą. Nepralenkiamos savo amžiaus kategorijoje buvo ir vyresnės balerinos iš Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos. Joms už šokį „Drugeliai“ taip pat buvo skirta pirmoji vieta. Nuostabiai pasirodė ir mažoji solistė Elzė Jankauskytė ir iškovojo pirmą vietą. 

Džiaugiamės išskirtiniais Eglės baleto studijos pasirodymais konkurse ir linkime neišblėstančio entuziazmo, siekiant tolimesnių pergalių.

 

 

KC.inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.