Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis susitiko su LR Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi

2014-10-03

 

       Šių metų spalio 2 d. Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis kartu su bibliotekų, muziejų ir savivaldos kolegijos vadovais susitiko su LR Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir LR kultūros ministras Šarūnas Birutis, LR Ministro Pirmininko patarėjas kultūrai Faustas Latėnas, LR kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Irena Seliukaitė, LR trišalės tarybos Kultūros komiteto pirmininkas Petras Zurlys, Savivaldybių asociacijos patarėjas kultūros ir švietimo klausimais Jonas Mickus.

       Susitikimo metu  aptarta papildomų lėšų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams skyrimo klausimas. 2015 metų savivaldybių biudžetuose bus skiriamos tikslinės lėšos padidintiems kultūros darbuotojų atlyginimams išmokėti. Ministras Pirmininkas taip pat pažadėjo ieškoti finansinių galimybių nuosekliam atlyginimų normalizavimo procesui ir nuo 2015 metų liepos 1  dienos didinti kultūros darbuotojų atlyginimus dviem koeficientais.

       Be pagrindinio klausimo, buvo aptartos valstybės investicijų į kultūros ir meno objektus didinimo galimybės, kultūros ir meno darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir kitos aktualios temos.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.