Plungės kultūros centro balerinos iš konkurso Vilniuje grįžo su apdovanojimais

2019-12-13

Gruodžio 8 dieną Plungės kultūros centro  Eglės baleto studija (vad. Eglė Norkevičiūtė) dalyvavo tarptautiniame šokio konkurse „Christmas stars 2019”, kuris vyko Vilniuje.

Šiame konkurse dalyvavo solistai, grupės ir kolektyvai iš Nerijaus Juškos baleto mokyklos, „Ugnies valdovų” baleto mokyklos, baleto studijos „Gracija”, taip pat dalyvavo šokių studija iš Baltarusijos ir kitų šalių. Visus atlikėjus vertino kompetentinga komisija. Plungės kultūros centro Eglės baleto studija buvo apdovanota 4 diplomais. Didžiosios baleto studijos merginos šoko baleto variaciją ir  iškovojo I vietą. Šokis „Klasikinė kompozicija”, kurį atliko 10  – 12 metų mergaitės, buvo apdovanotos II vieta. Solistė Gustė Grauslytė savo amžiaus kategorijoje pelnė II vietą, o 7 – 8 metų šokėjų kategorijoje Eglės baleto studijos balerinos už šokį „Bangos” pelnė II vietą.

Po konkurso mažosios balerinos smagiai leido laiką „Vichy” vandens parke. Visos grįžo laimingos, kupinos neišdildomų įspūdžių ir nusiteikusios dar ne kartą reprezentuoti Plungės miestą įvairiuose konkursuose. Didžiuojamės puikiais balerinų pasiekimais.

 

KC inf.

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.