Plungės kultūros centre vyko „Teatrų kovos“

2013-11-04

 

                      Spalio 30 dieną Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“,  vadovaujamas Sigitos Matulienės ir Romo Matulio, surengė nepaprastai nuotaikingą teatralizuotą renginį „Teatrų kovos“. Šiose „kovose“  virė  tikri teatriniai mūšiai, kuriuose varžėsi teatro „Saula“ trijų grupių – paruošiamosios, vaikų ir jaunimo – komandos. Kiekviena komanda demonstravo savo vaidybos, sceninės kalbos, scenos judesio, improvizacijos ir režisūros sugebėjimus. Visus stebino „sauliečių“ išmonė, žaismingumas, spalvingi kostiumai ir gera nuotaika.

                      Kaip ir dera tikroje kovoje, komandų pasirodymus stebėjo ir vertino labai griežta, bet kompetentinga komisija iš pačių teatro „Saula“ aktorių. Pasyvių stebėtojų renginyje neliko, nes visi kiti devyniasdešimt jaunųjų „Saulos“ aktorių užpildydavo reklamines pauzes, rodydami teatrinius etiudus, kuriuos kūrė renginio metu. Nepaprastai žaismingo vakaro metu nugalėjo teatrinė draugystė, ir visos komandos buvo apdovanotos šventiniais prizais.

                      Teatralizuotas renginys „Teatrų kovos“ jauniesiems aktoriams buvo puiki proga prasmingai praleisti laiką, pasimokyti vieni iš kitų, pabendrauti ir, žinoma, geriau pažinti vieni kitus.

 

Kultūros centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.