Plungės kultūros centre vyko šventinis Laisvės gynėjų dienos minėjimas

2015-01-15

 

 

 

       Sausio 13 d. 19 val. Plungės kultūros centras kvietė plungiškius ir miesto svečius pabūti kartu ir paminėti kiekvienam lietuviui svarbią datą – Laisvės gynėjų dieną.

       Šventiniame minėjime – koncerte dalyvavo ir specialiai paruoštas menines programas dovanojo mokiniai ir mokytojai iš Plungės Senamiesčio mokyklos, Plungės akademiko Adolfo Jucio ir  „Ryto“ pagrindinių mokyklų,  Plungės verslo ir technologijų mokyklos, „Saulės“ gimnazijos, Martyna Domarkaitė, projekto  „Misija Sibiras“ dalyvė Laura Rojutė, Plungės kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių choras  „Tėvynės ilgesys“, renginių vedimo ir organizavimo klubas  „Menadė“.

       Šiltas, jaukus, gražus ir prasmingas vakaras, praleistas kartu, išgyventas vienybės jausmas ir kiekvieno iš mūsų širdyse atgimę prisiminimai apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius paskatino dar kartą didžiuotis tuo, kas esame.

       Mes džiaugiamės, kad, organizuodami tokius renginius, galime prisidėti prie tokių reikšmingų įvykių išsaugojimo, įprasmino ir sklaidos plungiškiams ir miesto svečiams.

KC inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.